8 خانواده مشهور که به ازدواج شان وفادار ماندند!

ستاره هایی که به ازدواج شان وفادار ماندند:
در دنیای سینمای تجاری و جایی که ازدواج های ۷۲ روزه و حتی ازدواج ۵۶ ساعته هم داشته ایم اگر در این اوضاع و احوال زوجی بتوانند ۲۰ یا ۳۰ سال را در کنار هم و به دور از حواشی زندگی کنند خیلی عجیب و در خور تقدیر است.

خودشان می گویند روی هر حرفه ای زوم کنی همین قدر حاشیه هست و چه بسا در برخی از شغل ها بیشتر هم باشد. اما در دنیای سینمای تجاری و جایی که ازدواج های ۷۲ روزه و حتی ازدواج ۵۶ ساعته هم داشته ایم اگر در این اوضاع و احوال زوجی بتوانند ۲۰ یا ۳۰ سال را در کنار هم و به دور از حواشی زندگی کنند خیلی عجیب و در خور تقدیر است و جالب است که حتی در سینمای تجاری هم کسانی که ازدواج با دوام و موفقی داشته اند از نظر حرفه ای هم افراد موفق تری هستند.
● زندگی همراه با شادی و غم
John Travolta & Kelly Pres
جان تراولتا و کلی پرستون از ۱۹۹۱ تا امروز
ازدواج
جان تراولتا و همسرش کلی هم امسال بیست و یکمین سالگرد ازدواج شان را جشن گرفتند. آنها صاحب ۳ فرزند به نام های جت و الا و بنجامین شدند. اما پسرشان جت در ۱۶ سالگی بر اثر بیماری کاوازاکی در دوم ژانویه سال ۲۰۰۹ هنگامی که برای تعطیلات همراه خانواده به باهاما رفته بودند درگذشت. این زوج نیز سال های طولانی است که با یکدیگر ازدواج کرده اند و شادی و ناراحتی های زیادی را مانند از دست دادن پسرشان، در کنار یکدیگر گذرانده اند.
● عشق همراه با فداکاری
Antonio Banderas & Melanie
آنتونیو باندراس و ملانی گریفیث از ۱۹۹۹ تا امروز
زندگی و ازدواج
هرچند آنتونیو باندراس یک ازدواج نا موفق با آنا لزا هنرمند اسپانیایی داشته است اما از وقتی که در سال ۱۹۹۶ با ملانی گریفیث ازدواج کرد زندگی اش به کلی تغییر کرد و به صف برترین های سینمای تجاری پیوست. ملانی گریفیث هم از همسر قبلی اش ۲ فرزند به نام های آلکساندر و داکوتا دارد. ثمره ازدواج او با آنتونی نیز یک دختر به نام «استلا» است. ملانی گریفیث پس از ازدواج با آنتونیو باندراس کم کار تر شده است. این زوج سال گذشته شانزدهمین سالگرد ازدواجشان را در یک ویلای باشکوه در باهاماس جشن گرفتند.
● یک ازدواج عاشقانه
Denzel Washington & Pauletta Washington
دنزل واشنگتن و پاولتا از ۱۹۸۳ تا امروز
زندگی
دنزل در سال ۱۹۸۳ با بازیگر زن پاولتا پیرسون ازدواج کرد. این زوج هم اکنون دارای ۴ فرزند هستند؛ جان دیوید که فوتبالیست حرفه ای است، کیشا و در آخر یک دوقلو با نام های الیویا و مالکوم (به افتخار فیلم «مالکوم ایکس») که در آوریل ۱۹۹۱ به دنیا آمدند. واشنگتن و همسرش این قدر به هم علاقه دارند که ۱۲ سال بعد از ازدواج شان مجددا در سال ۱۹۹۵ یاد و خاطره مراسم عروسی شان را این بار در آفریقای جنوبی زنده کردند. آنها امسال بیست و نهمین سالگرد ازدواج شان را جشن گرفتند و به نظر می رسد یکی از معدود زوج هایی باشند که ۳۰ سال درکنار هم و در دنیای پر زرق و برق سینمای تجاری زندگی کرده اند.

اولین مجموعه فیلم های روانشناسی

مجموعه فیلم های سینمایی با موضوع بیماری ها و اختلالات روانشناسی دیدن این مجموعه را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

(ادامه…)

iconicon

● هیچ کس فکرش را نمی کرد
DAVID BECKHAM & VICTORIA
دیوید و ویکتوریا بکهام از ۱۹۹۷ تا امروز
زندگی
از سال ۱۹۹۷که دیوید بکام و ویکتوریا با هم آشنا شدند و ازدواج کردند همه در انتظار بودند که این دو از هم جدا شوند حتی برخی از سایت ها روزشمار جدایی هم برایشان ساخته بودند اما این دو با توجه به بحران های بی شماری که طی این سال ها برایشان ساخته اند و با اینکه در ۳ کشور مختلف زندگی شان را ادامه داده اند، اتفاقا روز به روز پدر و مادر بهتری شده اند و اکنون ۱۵ سال است که با هم زندگی می کنند. ثمره ازدواج آنها ۴ فرزند است و به نظر می رسد بعد از به دنیا آمدن دخترشان دیگر زندگی شان روی روال افتاده است.
● یک خانواده پرجمعیت
STEVEN SPIELBERG & KATE CAPSHAW
استیون اسپیلبرگو کیت کپ شاو از ۱۹۹۱ تا امروز
استیون اسپیلبرگ دو بار ازدواج کرده است؛ بار اول با کاترین بیگلو کارگردان سینمای تجاری که خیلی پایدار نبود و بار دوم با کیت کپ شاو که حاصلش ۲۱ سال زندگی مشترک است و ۵ فرزند هم از این ازدواج دارند. این خانواده در قصر مجللشان در ناحیه صخره های پاسیفیک در کالیفرنیا زندگی می کنند. یکی از دوستان خانوادگی استیون که به آنها خیلی نزدیک است درباره این زوج می گوید: « همه می دانیم که راز زندگی زناشویی طولانی مدت این زوج تنها به دلیل توانایی کیت است. او در فیلم ایندیانا جونز بازیگر نقش اصلی بود. اگر او می خواست مانند نقشش در فیلم رفتار کند آنها سالیان سال بود که از هم جدا شده بودند.» اسپیلبرگ هم می گوید : «علاقه به بچه ها و مدیریت بی نظیر کیت فقط می توانست چنین زندگی خوبی را برای سال های قبل فراهم آورد تا من به کارهایم برسم و فیلم هایی که دوست دارم را بسازم.»
● دوستان قدیمی
Tom Hanks & Rita Wilson
تام هنکس و ریتا ویلسون از ۱۹۸۸ تا امروز
ازدواج
درست ۲۴ سال از ازدواج آنها می گذرد این دو با هم در پشت صحنه فیلم «دوستان صمیمی» آشنا شدند ولی بعد، حین بازی در فیلم «داوطلبان» ازدواج کردند. آنها ۲ پسر به نام های چستر و ترومن دارند. در این سال ها تام هنکس دوبار جایزه اسکار گرفته و همسرش چند فیلم موفق تهیه کرده است. آنها ۱۰ سال قبل با تهیه عروس چاق یونانی کمپانی فیلمسازی خودشان را راه انداختند که میلیون ها دلار به کمپانی شان سود رساند. ریتا ویلسون آدم بی حاشیه ای است و فقط در مراسم مهم که به حضورش احتیاج باشد در کنار تام دیده می شود. او اغلب ترجیح می دهد مثل یک آدم بیکار جلوی دست و پای شوهرش نباشد.
● یک عاشقانه واقعی
Meryl Streep & Don Gummer
مریل استریپ و دان گامر از ۱۹۷۸ تا امروز
ازدواج
مریل استریپ به همراه همسرش دان گامر که یک مجسمه ساز است یک زندگی رؤیایی و کاملا موفق دارند. او وقتی امسال جایزه اسکار می گرفت گفت :«هنگامی که در آخر نطق تان از همسرتان تشکر می کنید این تشکر زیر صدای موسیقی پنهان می شود اما من می خواهم همسرم بداند ارزشمندترین داشته هایم در زندگی مان را او به من داده است ». مریل استریپ ۳۴ سال است که زندگی خوبی با شوهر هنرمندش دان گامر دارد، آنها ۴ فرزند دارند و تا جایی که ممکن است سعی می کنند زندگی خصوصی شان را به دور از جنجال نگه دارند. همسرش هم در رابطه با این پیوند ۳۴ ساله می گوید : «ما خیلی خوش شانسیم که یکدیگر را داریم، خودمان هم این را می دانیم، زندگی زناشویی ما و زندگی ۴ فرزندمان، همه آن چیزی است که به تصمیمات مان جهت می دهد؛ خوش شانسی دیگر ما این است که زندگی مان به اندازه ای انعطاف پذیر است که با این نیازهای در حال تغییرمان در کار و زندگی همراهی می کند».

بزرگترین مجموعه آموزشی هیپنوتیزم

بزرگترین مجموعه آموزشی هیپنوتیزم به زبان فارسی علمی و کاربردی این مجموعه برای علاقه مندان به آموزش هیپنوتیزم بسیار مفید است .

(ادامه…)

iconicon

● خانواده خوشحال
Will & Jada Pinkett Smith
ویل اسمیت و جادا پینکت از ۱۹۹۷ تا امروز
ازدواج
ویل اسمیت و همسرش جادا در سال ۱۹۹۷ نامزد شدند و بعد از مدت کوتاهی ازدواج کردند البته مراسم ازدواج آنها خیلی ساده بود چون هر دو در آغاز راه بازیگری شان بودند و هنوز مشهور و پولدار نشده بودند به همین خاطر در سال ۲۰۰۸ و پس از شرکت در مراسم مجلل تام کروز و همسرش یک جشن باشکوه تجدید ازدواج گرفتند. این دو صاحب ۲ فرزند به نام های جیدن و یلوکامیل هستند که مثل پدر و مادرشان مشهورند و با اینکه هنوز نوجوان هستند درآمدشان میلیونی است. ویل اسمیت چند سالی است با کمک همسرش در زمینه اقتصادی هم فعالیت می کند آنها در فیلادلفیا چند رستوران زنجیره ای بازکرده اند که مشتریان زیادی دارد. با وجود اختلافاتی که این زوج مشهور در خلال سال های گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده اند اما هنوز کنار یکدیگر مانده اند. اگر آنها به همین رفتار خود ادامه دهند عنوان قوی ترین زوج سینمای جهان را به خود اختصاص می دهند.

مجله زندگی ایده آل

دومین مجموعه فیلم های روانشناسی

دومین مجموعه فیلم های روانشناسی برای سفارش پستی آماده شده است. این مجموعه شامل هفت فیلم جدید می باشد.

(ادامه…)

iconicon

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا