دانلود مجموعه کتاب هایی با موضوعات روانشناسی

بازدید: 186 54

معرفی و دریافت کتاب های روانشناسی و تربیتی

مجموعه کتاب های تخصصی و آموزشی در زمینه روانشناسی و تعلیم و تربیت از واحد انتشارات سازمان بهزیستی کشور برای دریافت کتاب ها بصورت پی دی اف (PDF) روی پیوند عنوان کتاب ها راست کلیک کرده و گزینه( Open Link in New Tab)  را انتخاب کنید.

برای آگاهی و دانلود کتاب های بیشتر به سایت سازمان بهزیستی مراجعه فرمایید

 •  رضایت زناشویی
  در راستای تحقق این مهم و در پی توصیه های مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای(دامت برکاته)، سیاست های کلی و سند چشم انداز بیست ساله مبنی بر تقویت نهاد خانواده و در حمایت از تسهیل ازدواج و تحکیم خانواده، سازمان بهزیستی کشور اقدام به تدوین و چاپ کتاب های آموزشی ویژه همسران نموده است.حجت الاسلام دکتر عباس پسندیده

  • راهنمای درمان اعتیاد
   این کتابچه برای اعضای خانواده افراد وابسته به مواد اعتیادزا تهیه شده. اگر عضوی از خانواده شما وابسته به مواد اعتیادزا است وابستگی او، سایر اعضاء خانواده را هم تحت تاثیر قرار می دهد. در این کتابچه اغلب سوالات خانواده های افرادی که تحت درمان قرار می گیرند پاسخ داده می شود.
  • دکتر فاطمه مرادی، دکتر شبنم میربیگی

   • راهنمای آموزشی برنامه درسی شیرخوارگی و نوباوگی
    از آنجا که تعداد زیادی از کودکان خردسال در مهدهای کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی نگهداری می شوند، توجه به این سن یکی از وظایف مسئولان سازمان است. این کتاب برنامه درسی شیرخوارگی و نوپایی (تولد تا سه سالگی) که شامل چهار بخش از جمله بافت (محیط برنامه درسی)، محتوا (اهداف آموزشی)، فرایندها (روش‌های آموزش) و ارزشیابی است و در واقع اولین تلاش منظم در تعلیم و تربیت شیرخوارگی و نوپایی در ایران است.

   • مهارت‌ گفتگو برای همسران
    در این کتاب قصد بر آن است که به هنر گفتگوی بین فردی نظری انداخته شود، که در این میان به تعریف گفتگو، اهمیت گفتگو، اصول و سبک‌های گفتگو، مهارت‌های گفتگو، الگوهای تخریب‌گر و ارتقا بخش گفتگو و در نهایت عوامل مؤثر بر کیفیت گفتگو پرداخته خواهد شد.
   • مهارت حل تعارض برای همسران
    هدف از تالیف این کتاب آن است که به تعارض به عنوان جزء گریز ناپذیر روابط انسانی و به خصوص روابط صمیمی نظری انداخته شود. در این میان، موضوعات اصلی شامل اهمیت تعارض، چگونگی پیشرفت تعارض، هیجانات مربوط به تعارض، فرایندها و مسایل مولد تعارض، رویکردهای حل تعارض و در نهایت گام‌های حل تعارض می‌باشد.

    • مقدمات پرورش کودک
     فرزندپروری فرایند پرورش فرزند از نوزادی تا بزرگسالی‌ است که باعث ایجاد تداوم و پیوستگی خانواده در سال‌های بعدی می‌شود. این فرایند کاری همیشگی و دایمی ا‌ست.در این کتاب مقدمات پرورش کودک به طور جامع بیان شده است.

     • شیوه تعلیم و تربیت فرزندان
      این مجموعه آموزشی، شیوه‏های کاربردی برای همه مدیران، مربیان و فرزندان را ‏با هدف یک‌سان‌سازی و نظام‏مندکردن اداره مراکز مدنظر دارد. کتاب از ۹ بخش و ‏‏۲۳ فصل تشکیل شده و هر فصل به توضیح یک روش کلیدی می‏پردازد. مجموعه ‏‏«شیوه‏های تعلیم و تربیت در برنامه روزانه و اداره خانه‏ها»، علاوه بر پشتوانه علمی و ‏کاربردی خود از فنآوری آموزشی، تعریف مفاهیم و مدل اجرا به‌صورت ساده استفاده می کند

.
این نوشته را پسندید؟ لطفا هم‌رسانی کنید 🙏
پست‌های مشابه:
نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فایل‌های روانشناسی
تازه‌ترین مطالب
تازه‌ترین پرسشنامه‌ها