4000: تعداد دیدگاه های درج شده در یک فراکاو

یک فراکاو امروز سه شنبه پذیرای دیدگاهی بود که آمار دیدگاه های وب نوشت را به چهار هزار دیدگاه رساند. بی شک درجه اهمیت یک وب نوشت به مخاطبان آن وابسته است و یک فراکاو در چند سالی که به انتشار مطالبی بیشتر در زمینه روانشناسی و خانواده بوده پرداخته است. توانسته رضایت تعدادی از بازدیدکنندگان وب را جذب نماید.

ما تا به امروز نزدیک به 5253 نفر مشترک رایانامه ای که مطالب را مستقیم بعد از انتشار در نشانی رایانامه خویش مطالعه می کنند داریم و گرچه این کار سبب شده تعداد بازدیدکنندگان یک فراکاو  کاهش یابد، اما با انتشار کامل خوراک برای مشترکین رایانامه ای تلاش نموده ایم دوست داران یک فراکاو با آسایش کامل نوشته های ارسالی یک فراکاو را دریافت نمایند.

بیشترین دیدگاه های ارسال شده از جانب بازدیدکنندگان مربوط به نوشته : آیا حاضرید با کسی که رابطه جنسی با کسی دیگر داشته ازدواج کنید؟ به چه دلیل؟  با 796 دیدگاه تا به این لحظه می باشد. در بخش مشاوره یک فراکاو تاکنون 261 دیدگاه و درخواست درج شده است . با توجه به آمار بخش مدیریت، نزدیک به 143 دیدگاه در هر ماه برای نوشته های یک فراکاو درج می شود و مجموعه نویسندگان یک فراکاو تلاش می کنند تا در صورت لزوم به همه این دیدگاه ها ، پاسخ روشنی بدهند.

علاوه بر این هر روز به نشانی رایانامه *( – 1farakav *( – gmail تعداد زیادی درخواست راهنمایی و مشاوره ارسال می شود که با کمک چند تن از دوستان عزیز، کوشش داریم در اولین فرصت پاسخ این عزیزان را نیز بدهیم.

اما  چهار هزارمین دیدگاه:

seyedhosseini
فرستاده شده در 2012/04/24 در 08:57

سلام از این که اطلاعات به روز را در اختیار ما قرار می دهید سپاسگذاریم پیشنهاد می کنم بخش خرید اینترنتی کتاب های روز را هم طراحی کنید از سایت های موجود هر چه تلاش می کنیم قادر به انجام خرید اینترنتی نیستیم

سید حسینی عزیز من نیز به نوبه خودم از محبت شما کمال تشکر را دارم. ما هیچ برنامه ای برای برای راه اندازی چنین بخشی در حال حاضر نداریم. اما شما می توانید با مراجعه به سایت آدینه بوک به راحتی کتاب های مورد نظر خویش را سفارش بدهید.  معرفی این سایت یه این دلیل است که من نیز چندین بار از این سایت کتاب سفارش داده ام که بدون هیچ مشکلی به دست من رسیده است.

موید و کامروا باشی

آیا شما نیز علاقه مند به دریافت مطالب یک فراکاو در ایمیل خویش هستید:
پس اینجا کلیک نمایید تا اولین نفری باشید که نوشته بعدی یک فراکاو را می خواند…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا