انتقال آنلاین و راحت فایل ها بین dropbox,skydrive, google drive و …

سایت های زیادی خدمات ذخیره سازی آنلاین فایل ها را انجام می دهند و برخی از آنان مانند: گوگل درایو، اسکای درایو، دراپ باکس و … به دلیل خدمات شان بسیار مشهورتر هستند . اما گاهی می خواهیم فایل های خویش را از یک حساب به حساب دیگر منتقل کنیم و در این صورت آیا باید ابتدا آن فایل را دانلود و در فضای ابری دیگر آپلود نماییم؟!

فضای ذخیره ابری

در صورت انجام جنین کاری میزان پهنای باند شما افزایش پیدا می کند و نیاز به پرداخت هزینه های بیشتری دارید. حتی اگر نرم افزار های هر کدام را در رایانه خود نصب کرده باشید و با کشیدن و رها کردن آنها را درون پوشه فضای ابری دیگر انتقال بدهید، باز هم مشکل هم چنان باقی است.

امروز ما به شما خدمات وب سایت SMEStorage را به شما معرفی می کنیم. SMEStorage در واقع باعث می شود که شما دسترسی به چندین فضای ابری را در زیر یک سقف و با مدیریت آسان داشته باشید.

اکنون با هم ببینیم که به چه شکل می توان دسترسی و مدیریت اسکای درایو، گوگل درایو و دراپ باکس را به وسیله SMEStorage انجام داد.
فضای ابری
گام اول: ایجاد حساب کاربری در SMEStorage

ایجاد حساب کاربری در این سایت رایگان است و بعد از ثبت نام شما شما 5GB فضای رایگان بر روی آمازون + افزودن  سه فضای ابری به حساب کاربری خود خواهید داشت. فکر می کنم این میزان خدمات رایگان برای ما کافی باشد.

گام دوم: اضافه کردن فضای

بعد از ایجاد حساب کاربری و تایید آن وارد قسمت مدیریت حساب خویش شوید . بر روی افزودن ارائه دهنده فضای ابر –  Add a cloud provider  – کلیک نمایید.

اضافه کردن حساب ها

گام سوم: اضافه کردن فضای جدید

اکنون در زیر عبارت ارائه دهنده فضای ابری در حال استفاده –  Providers currently in use – بر روی دکمه اضافه کردن فضای جدید  –  Add new provider  – کلیک نمایید.

اضافه کردن فضای جدید

شما می توانید سه سایت مختلف را را به این مجموعه اضافه کنید. بعد از کلیک بر روی این دکمه شما باید از مجموعه سایت های پشتیبانی شده ، آنچه مورد نظر شما است را انتخاب نمایید.

فضای ابری

و هم چنین اجازه دسترسی لازم را  SMEStorage  بدهید.
دسترسی به فضای ابری

وقتی که سایت های مورد نظر را اضافه کردید بهتر بر روی دکمه همگام سازی آن حساب کلیک نمایید. و اکنون زمان جابجایی فایل های بین خدمات ابری مختلف است.

نحوه انتقال فایل ها:

وارد حساب کاربری خود در SMEStorage شوید و در بر روی مدیریت فایل نسخه بتا کلیک نمایید.

مدیریت فایل ها

برای این که یک فایل را از سایتی به سایت دیگر منتقل کنید بر روی فضای ابری اول کلیک نمایید  و وارد قسمت فایل مورد نظر شوید. بعد از این با کلیک بر روی فایل مورد نظر و انتخاب ساخت لینک دانلود مستقیم، این پیوند در صفحه کلید شما ذخیره می شود.
ساخت لینک مستقیم

گام بعدی: حال بر روی فضای ابری دیگر کلیک نمایید و در پوشه ای که مورد نظر شما است،  بر روی آیکون دانلود کلیک نمایید. و آدرس فایل را که در حافظه کیبورد شما است را در این قسمت بچسبانید.

مدیریت فایل

فایل مورد نظر در پس زمینه به حساب مورد نظر اضافه خواهد شد.

محدودیت ها برای کاربران رایگان:

بیشترین اندازه هر فایل 20 Mb

بیشترین اندازه انتقال فایل در یک ماه 1024 MB

اگر می خواهید خدمات بهتر و پشتیبانی بیشتری را دریافت کنید باید کمی سر کیسه را شل کنید!

آیا شما نیز علاقه مند به دریافت مطالب یک فراکاو در ایمیل خویش هستید:
پس اینجا کلیک نمایید تا اولین نفری باشید که نوشته بعدی یک فراکاو را می خواند…

منبع: guidingtech

مطالب بیشتر برای مطالعه:

[archives limit=10]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا