پرسشنامه روانشناسی

پرسشنامه هوش‌های چندگانه گاردنر

هوش‌های چندگانه گاردنر

پرسشنامه هوش‌های چندگانه گاردنر: از نظر گاردنر هوش عبارت است از استعداد حل کردن مسائل یا تولید محصولاتی که در یک یا چند فرهنگ با ارزش شمرده می شوند. او پس از انجام دادن پژوهش های گسترده ای درباره مسائل بیولوژیکی و فرهنگی مرتبط با فرآیندهای ذهنی، هشت نوع هوش را پیشنهاد کرد که با دیدگاه سنتی هوش که بیشتر بر توانایی‌های زبان و ریاضی استوار است تفاوت دارد.

پرسشنامه هوش‌های چندگانه گاردنر به منظور سنجش هر یک از مولفه های هشت گانه هوش، در قالب ۸۰ سوال تهیه و تنظیم شده است، پاسخ‌ها شامل،  به هیچ وجه شبیه من نیست (۱)، اندکی شبیه من است (۲)، در حد متوسط شبیه من است (۳)، تا حد زیادی شبیه من است (۴) و کاملا شبیه من است (۵) می‌باشد.

[button color=”purple” size=”big” link=”https://1farakav.com/2018/02/20/%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%B1/” icon=”” target=”true” follow=”false”]برای مطالعه بیشتر درباره هوش‌های چندگانه گاردنر اینجا کلیک نمایید.[/button]

لطفا بر اساس پاسخ‌های بالا یک مورد را انتخاب نمایید.

این آزمون در حال توسعه است

هنوز امکان ارایه نتیجه برای شما وجود ندارد

author-avatar

درباره یک فراکاو

عاشق روانشناسی و گفتگو درباره اون هستم. در ۱۴ سال گذشته با علاقه در حوزه وب با تمرکز بر روی موضوع روانشناسی فعال بوده و هستم. /// جهان بیمار و رنجور است/// دو روزی را كه بر بالین این بیمار باید زیست/// اگر دردی ز جانش برندارم ناجوانمردی است

یک فکر در مورد “پرسشنامه هوش‌های چندگانه گاردنر

  1. حسن گفت:

    عالی هست متشکرم
    اما باید بگم هزینه های دانلود بالاست لطفا کاری کنید که سبد خرید ما هم بتواند خرید کند .سپاس

    1. درود فراوان
      هزینه دانلود از یک فراکاو بسیار پایین می باشد. هدف ما دسترسی روانشناسان و مشاوران از همه نقاط ایران به محتوی کاربردی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *