خانه / روز نوشت / حیوان بازی ( رابطه جن/.سی با حیوانات): اختلالی در روستاها

حیوان بازی ( رابطه جن/.سی با حیوانات): اختلالی در روستاها

دانلود کارگاه های یک فراکاو:

++ کارگاه آموزشی درمان مشکلات جنسی (سکس تراپی)

++ دانلود کارگاه مشاوره ازدواج و خانواده

++ دانلود کارگاه طرحواره درمانی دکتر حمیدپور

++ دانلود دوره کاربردی درمان اختلالات اضطرابی

++ دوره تکمیلی درمان شناختی رفتاری اختلالات روانی

++ دانلود دوره درمان اختلالات روانی با رویکرد شناختی رفتاری – CBT :

++ دانلود دوره کاملا کاربردی درمان مشکلات جنسی زوجین و زوج درمانی

++ دانلود کارگاه بازی درمانی play therapy

===========================================

هدف از اختصاص چنین پستی در سایت یک فراکاو نگرانی بسیاری از خانواده ها و مسئولین درباره مسائل روانی با مشکلات جنسی که در جامعه بروز نموده است ، می باشد ، و اینکه چون بسیاری از خوانندگان این وبلاگ از جمله افراد آگاه و تحصیلکرده جامعه می باشند لذا بر خود واجب دانسته که به بررسی این انحرافات پرداخته تا جوانان با شناخت و آگاهی هرچه تمام تر در برخورد با این چنین مسائلی اقدام نمایند .

اولین مجموعه فیلم های روانشناسی

مجموعه فیلم های سینمایی با موضوع بیماری ها و اختلالات روانشناسی دیدن این مجموعه را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

(ادامه…)

39000 ریال

iconicon

از این پس تلاش می کنیم دیگر اختلالات یا کژرفتاری های جن/.سی را به شکلی مطلوب برای شما دوستان عزیز عنوان کنیم.آن چه برای بنده اهمیت دارد این است که اختلالات روانی را به شکل موردی بیان کنم تا دوستان علاقمند به روانشناسی و دانشجویان رشته روانشناسی بتوانند با آنها را به شکل ملموس تری یاد بگیرند و ایجاد نوعی تجربه برای آنها باشد.

شما می توانید در مورد اختلالات روانی با ورود به بخش بیماری ها و اختلالات وارد شوید ،اینجا کلیک نمایید.

ایجاد میل جن/.سی همسان روندی است حاکم بر میلهای بیولوژیک دیگر ، از قبیل گرسنگی و تشنگی . مراکز جن/.سی مردان و زنان ، معمولا” توسط هورمونها و یا بر اثر محرک جن/.سی خاصی تحریک می شوند . هنگامی که چنین تحریکاتی رخ می دهد ، به فرد احساس ” جن/.سی ” که همان میل یا اشتهای جن/.سی است ، دست می دهد .

اگر از فعالیت مراکز جن/.سی ، به دلیل جسمی یا روانی بازداری شود ، میل جن/.سی فعالی نخواهیم داشت . در این صورت ، اشتهای جن/.سی خود را از دست می دهیم و به ” بی اشتهایی روانی ” دچار می شویم . مدارهای جن/.سی در سیستم لیمبیک مغز قرار دارد و هر دو جنس زن و مرد ، برای کارکرد سالم مراکز جن/.سی و در نتیجه داشتن میل جن/.سی ، به مقدار معینی تستسترون نیاز دارند .دو انتقال دهنده سروتونین و دوپامین به ترتیب کارکرد بازدارنده و محرک را به عهده دارند . میل جن/.سی نه تنها ممکن است به علت عوامل جسمانی ، بازداری یا تحریک شوند ، بلکه عوامل روانی مانند ترس ، خشم ، افسردگی ، تعارضات روانی ، استرس و بعضی از بیماریها و داروها نیز بر مدارهای جن/.سی تاثیر می گذارند .

” میل جن/.سی بازداری شده به چهار گروه فرعی بالینی تقسیم شده اند :

بازداری اولیه : بیمار در طول عمر ، میل یا کشش جن/.سی چندانی ندارد .

بازداری ثانویه : عدم میل جن/.سی پس از سالها میل طبیعی ، به وجود می آید .

بازداری کلی : یعنی از دست دادن کامل میل جن/.سی .

بازداری محیطی : از دست دادن میل جن/.سی در موقعیتها یا محیط خاص .

انحرافات جن/.سی را می توان از جهتی مربوط به سرکوبی شدید یا غیر عادی میل جن/.سی دانست . در گذشته انحرافات جن/.سی را مربوط به ارتباط ناسالم شخص با موقعیت ، شیئی یا شخص خاصی می دانستند و بر نوع محرک خارجی در برانگیختن تمایلات انحرافی در افراد تاکید می کردند . لکن اخیرا ” بیشترین تاکید معطوف بر روند الگوی بازداری است نه ماهیت و کیفیت محرک .

بیماران مبتلا به انحرافات جن/.سی ، از ابراز تمایلات سالم به جنس مخالف احساس خطر می کنند ، و رفتار انحرافی به آنها امنیت بیشتری می دهد . بدین ترتیب ، میل جن/.سی آنها فقط در ارتباط با جنس مخالف بازداری می شود .

انحرافات جن/.سی به سه دسته عمده تقسیم شده اند :

1-اختلال در هدف جن/.سی

2- اختلال در موقعیت جن/.سی

3- اختلال در هویت جن/.سی .

اکنون به برزسی یکی از اختلالات جن/.سی می پردازیم که بیشتر در روستاها شایع است و اغلب افراد نوجوان و جوان در روستاها و نه همه، رابطه جن/.سی با حیوانات را تجربه نموده اند.

بررسی موردی سعید:

من در یکی از روستاها زندگی می کنم و چوپان روستا هستم. به دلیل مشکلات مالی و خانواده گی هنوز مجرد هستم. صبح زود گوسفندان را به چرا می برم و در بیابان بیشتر تنها هستم و جز صدای الاغ، سگ و گوسفندان هیچ صدای در اطرافم نیست. هنگام تنهایی و بیشتر هر دو  روز در هفته با انجام خود/.ارضایی میل جن/.سی خودم را ارضا می نمودم. بعد از مدتی به دلیل تنهایی رابطه جن/.سی ام با الاغ به روزی دوبار نیز رسید. گاهی هم پستان های الاغ را نیز به دست می گرفتم و آنها را مالش می دادم.

تا اینکه بعد از مدتی به سگ ماده گله نیز تجاوز نمودم و این عمل را برای چند ماه انجام می دادم. اما در روز آخر که به دلیل فعالیت و رابطه جن/.سی بیش از حد با حیوانات از حال رفتم و وقتی به هوش آمدم خود را بر روی تخت درمانگاه یافتم و سرمی نیز بدستم وصل بود و طبق گفته پزشک به دلیل فعالیت بیش از حد آب زیادی از بدنم رفته بود و هر چه دلیل آن را از من پرسیدند پاسخی به آنها ندادم.!

زوفیلیا: عمل جنسی بین انسان و حیوان است . این بیماری در روستاها بیشتر از شهرها پیش می آید . غیر از علت اجتماعی ، دلیل روانی آن عدم قدرت در برقراری رابطه سالم با جنس مخالف است . زوفیلیا به اختلال در هدف جن/.سی مربوط می شود.

این اختلال در افرادی که با حیوانات سر کار دارند بیشتر دیده می شود .در این بیماری فرد مبتلا از ملامسه و آمیزش با حیوانات لذت می برد .و بیشتر از حیوانات اهلی برای رسیدن به اوج لذت استفاده میکند این بیماری بیشتر در مردان شایع است و زنان بیشتر از حیواناتی چون سگ ، اسب، الاغ، خوک، …. و در مردان مرغ ، اسب، گاو، گوسفند، الاغ و ….

تحقیقات مشخص کرده است که زنانی معتاد به این بوده اند که سگ آلت آنها را بلیسد و با آنها رابطه جن/.سی داشته باشد.

مردان نیز به دلیل عدن دسترسی به همنوع با انجام رابطه با حیوانات میل و آن عطش جن/.سی خود را ارضا می کند و این اختلال می توانید بصورت اعتیادگونه ای تمام تمرکز فرد را به خود اختصاص دهد.

اغلب بعد از انجام عمل جن/.سی با حیوان فرد دچار پشیمانی و احساس گناه می گردد، اما به دلیل اعتیاد رفتاری فرد به این عمل، دوباره و دوباره … این کار را انجام می دهد. و بعد از هر بار تکرار این چرخه رفتاری در وی شکل می گیرد. تا آنجا که اگر به این گونه رابطه پایان ندهد زندگی روزمره وی دچار مشکل می گردد.

شیوه درمانی بر اساس DSM :تعدیل رفتار – رواندرمانی بینش گرا

آیا این اختلال قابل حل شدن است؟راه حل آن چیست؟

روستاییان ما و یا دیگران تا به کی باید این چنین گژ رفتاری های را انجام دهند؟

منابع: کتاب آموزش مسائل جن/.سی- وبلاگ اشترون –وبلاگ اموزش مسائل روانشناسی

اگر می خواهید مطالب سایت یک فراکاو را در ایمیل خود داشته باشید، اینجا کلیک نمایید…

درباره ی sardabir

همچنین ببینید

عظمت و زیبای در نگاه تو است نه در آنچه می نگری!

عظمت و زیبای در نگاه تو است نه در آنچه می نگری! مهم نیست که ...

26 دیدگاه

 1. به نظر من علت این کار نبود امانات است!

 2. نه تنهایی بیشتر احتمال خود ارضایی بیشتر است

 3. عجب از این مردهای روستاها!!!

 4. این اختلال قابل حل شدن هست. اما بهترین راهکار به یاد خدا بودن است. چون همیشه یکی برای روی ما ناظر و راهنما است

 5. تنها راهش ازدواج است و بس.
  ازدواج رو زیادی سخت می گیرن آخرش به این روز می افتن

 6. دوست خوبم ساراجان.در برابر چنین قضیه ای بدترین واکنش ما می تواند زیر سوال بردن یا حالت تعجب به خود گرفتن باشد شما مینویسید عجب از این مردهای روستا؟!
  به نظر من وقتی فرد در معرض چنین تحریکاتی قرار می گیرد کسی و چیزی نمی تواند وی را منصرف کند حتا یاد خدا.اصلاً ذهن فرد در این مواقع بسته می شود و نمی تواند عادی به این قضیه نگاه کند ترک ان هم عمل دشواری ست.تنها راه آن هم ازدواج نیست زیرا فرد به این نوع آمیزش و برقراری رابطه خو می گیرد بطئریکه در برقراری ارتباط با همسر خود دچار مشکل می شود.اگر راه حلی وجود داشته باشد آن هم تنها نبودن و در شریط تنهایی قرار نگرفتن است.که البته اینها فقط برای کسی پاسخگوست که حاضر به ترک این معضل باشد نه کسیکه هیچ نگرانی و تسترسی ندارد و برایش حس عذاب و پشیمانی بوجود نمی آید.

 7. به نظرمن نسرین درست میگه .ولی از طرفی ازدواجم میشه یکی از راهای جلوگیری از این اتفاق باشه .درسته؟؟

 8. نه حالا من برعکس همه شما معتقدم : قابل درمان از طریق تحریک افکار اعتقادیست.
  روستایی ها هرچی باشند بی اعتقاد نیستند فقط کافیه یه حاجاقا بفرستیم روستا تا واسشون این کار را طوری شرح بده که از بزرگترین گناهان کبیرست.
  و یا حتی میتونیم بگیم با این کار نوعی انگل رو به خودشون منتقل میکنند.
  فقط کافیه اونها رو بترسونیم.اونها انسانهایی زحمت کش و در عین حال بسار ساده هستند.

  • فکر می کنم شما تا حالا روستا تشریف نبردید و روستا رو فقط توی تلویزیون دیدید. چند روز قراره بهشون کلک بزنیم؟ میتونیم بهشون بگیم اگه اینکارو بکنید هاپو میاد میخوردتون.
   واقعا که!!! تو قرن بیست و یکم از این نظرات…

 9. هر کدوم یه جورایی درست میگین ولی قبل از هر چیز ادم باید خودش رو بشناسه اونوقت از این چیزا خبری نیست من دارم روش کار میکنم برام دعا یا هر چیز دیگه ای میدونین بخونید

 10. تنها راهش ازدواج است و بس.
  ازدواج رو زیادی سخت می گیرن آخرش به این روز می افتن

  کسی که هدفش از ازداج سکس باشه بیچاره ست عزیز دلم، این طور کس ها میتوانند با جنس مخالفشان رابطه داشته باشند، این خیلی راه بهتری یه

 11. چرا حاشيه ،درشهرها وبين آدماي اعياني هم رايج است حتي خانمها ولي با کلاستر.!

 12. سحر جان مشخص است که شما هنوز به بلوغ فکری نرسیدی یا خیلی بی اطلاع تشریف داری. بیشتر مسئله ازدواج بخاطر مسائل جنسی عزیزم البته نه همش

 13. من به عنوان یک روستایی تمام این حرف ها را تکذیب می کنم ولی منکر این سری اعمال نمی شوم باید قبول کنیم چنین وقایعی تنهادر روستا ها اتفاق نمی افتد بلکه در شهرها وحتی جوامع غربی وقوع چنین اتفاقاتی رایج تر می باشد خصوصا با هم خانه شدن انسانها باحیوانات در شهرها وقتی که انسانها سگ یا حیوانات دیگر را به عنوان حیوان خانگی نگهداری می کنند آنقدر با این حیوانات مانوس می شوند که در یک ظرف غذا می خورند در یک رخت خواب می خوابند و……

 14. من كه براي اولين بار بود كه فهميدم اينچين مسئله اي وجود داره
  حالم بد شد بعد ديدن اين مطلب
  دارم فكر ميكنم كه چقدشهوت مي تونه ادما رو پست كنه
  متاسفم

 15. salam fekr mikonam kasi ke niyatesh vaghena tarke in amal bahse vali mibine ke zaife bayd az kasi komak begire ta vaghti eslah nashode ezdevaj chareye kar nist

 16. اولا عدم ارتباط آسان و سالم با جنس مخالف موجب این انحراف میشود ثانیاً ازدواج بهترین راه برای ترک آن است هر چند که شخص مبتلا به این عادت در اوایل ازدواجش برای مدتی این کار را انجام خواهد داد ولی بعد از گذشت زمان به مرور باید جنبه های عاطفی-روانی رابطه جنسیش را تقویت کند رابطه جنسی نباید فقط برای ارضای شهوت باشد که این مسئله در جوانان ما و بیشتر در اوایل زندگی مشترک به چشم میخورد.

 17. سلام؛باباچرت وپرت نگیدلطفاوازروی باده معده قضاوت نکنید؛هیچوقت نبایدکسی روسرزنش کنیم شایداگه ماهم تواون شرایط پسرروستایی قرارمیگرفتیم دست به همیچین کاری میزدیم؛بعدشم خودتونم میدونیدکه همتونم حیرون زیرکمریتومیدونیدخماری تواین زمینه بده

  یک فراکاو:
  دیدگاه شما ویرایش شد…

 18. شمارموبه این خاطردادمکه هرکه بانظرمن موافقه بم خبربده وهرکسی هم که مخالفه پیام بده تاآچ مزش‏(محکومش‏)کنم واسش؛

  یک فراکاو:
  اینجا یک شبکه اجتماعی نیست. و اگر کسی در رابطه با دیدگاه شما نظری ابراز کند در زیر دیدگاه شما درج خواهد شد….

 19. be nazare man behtarin karo karde.tuye ye jameye eslami va ba vojude in hame geruni hamchin kari aslan baid nist

 20. سلام خدمت تمامی نظرنمایان عزیز

  بجای فرعیات چرا اصل بیان نمی شود ایا اصل کم از فرع است ؟ عامل فرعیات اصل است و این اصل هست که باید ریشه کن شود عامل اصلی حاکمیت فعلی …………

 21. سلام خدمت تمامی نظرنمایان عزیز

  بجای فرعیات چرا اصل بیان نمی شود ایا اصل کم از فرع است ؟ عامل فرعیات اصل است و این اصل هست که باید ریشه کن شود عامل اصلی حاکمیت فعلی ………… بجای میص میص گفتن بگوئید مصطفی

 22. سلام.
  دیدگاه من این هست امانت در خیانت هست

 23. عجب

 24. ب نظر من برمیکرده ب اینکه عدم اموزش ودانستنی های جنسی میتونه ادمو ب اینجاها بکشونه چون تو کشورمون بحثای اینجوری خجالت اوره واسه همینه طرف خودش دست بکار میشه و از حیوونا شروع میکنه تا بیاد بالا !!!!!!!
  ازدواجم ک ماشالا الا ماشالا سظح توقعاتم ک بایینه همه چیزم ارزونه و میتونیم بکنیم ولی نمیکنیم

 25. به نظر من نزدیکی با الاغ هیچ عیبی نداره تازه یه سری مزایا هم داره مثل….در ضمن این عمل تمام قشرهای جامعه را شامل میشود نه فقط روستاییها