1. یک فراکاو
 2. دانلود کتاب “ضمیر پنهان” اثر کارل گوستاو یونگ

دانلود کتاب “ضمیر پنهان” اثر کارل گوستاو یونگ

پرسشنامه خودکارآمدی شرر
امتیاز شما

لینک مستقیم دانلود کتاب “ضمیر پنهان” اثر کارل گوستاو یونگ::

به تعبیر منتقدین آثار نویسنده، هرچه فروید ناگفته گذاشته یونگ تکمیل کرده‌است. کارل گوستاو یونگ روانپزشک و متفکر سوئیسی بود که به خاطر فعالیت‌هایش در روانشناسی و ارائه نظریاتش تحت عنوان روان‌شناسی تحلیلی معروف است. یونگ را در کنار زیگموند فروید از پایه‌گذاران دانش نوین روانکاوی قلمداد می‌کنند.

«از مقدمه کتاب؛ ضمیر پنهان یا نفس نامکشوف پاسخ گوی مسایل بحرانی جهانی کنونی است. این اثر شاید موثرترین و پیش گویانه ترین کتاب یونگ به شمار رود. در جامعه ما، هیچ مسئله ای اساسی تر از گرفتاری اسفناک فرد در دنیای فرا سازمان یافته ی امروز نیست. انسان نو بسیاری از ازادی های خود – مثل ازادی سیاسی،مذهبی، اخلاقی و معنوی- را تسلیم نیروهای مقهور کننده ی جامعه توده گرا کرده است. یونگ همه کوشش خود را به هدف خودشناسی و خودازمایی اختصاص می دهد. نفس نامکشوف کتابی است که چشم بسیاری از افراد را به زندگی نوین خویشتن که یونگ فرادید اورده، می گشاید و بینا می کند. خواننده متعارف هر چند ممکن است ژرفای آن را در نیابد، اما می تواند بفهمد که دکتر یونگ در این کتاب چه می گوید. به هر حال ، پیش نهاد می کنم که خوانندگان با ذهنی باز و اگاه بدین کتاب در نگرند، چه نگاه تردید امیز و سطحی نگر شاید بسنده نباشد…»

لینک دانلود: بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:

[parspalpaiddownloads id=”1″]

کتاب های بیشتر از یک فراکاو:

۱- دانلود کتاب موفقیت در زندگی زناشویی

۲- دانلود کتاب آشنایی با مسایل جن/.سی انسان در سه جلد

۳- دانلود کتاب آزمون شخصیت شناسی زنان

 

 

امتیاز شما به این نوشته:
امتیاز شما
هم‌رسانی این مطلب:

6 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • بسیار اموزنده.مرسی

  پاسخ
 • سلام دوست عزیز .قبل از هر چیز از صمیم قلب تشکر می کنم به خاطر زحماتی که در اشاعه دانش روانشناسی در سطح بسیار بالا دارید و به خاطر پاسخ گویی سریع به سوالات و اشکالاتی که احتمالا برای کابران پیش می آید.من روز پنج شنبه جلسه هشتم رواندرمانی شناختی را خرید کردم و لینک دانلود را نیز دریافت نمودم .وقتی می خواهم با همان دستور ادامه دهم با این پیام مواجه می شوم. (هیچ پرداختی مطابق بادرخواست شمایافت نشد )لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
 • سلام
  کتاب به زبان اصلی است یا فارسی؟

  پاسخ
 • سر کاریه؟ ما که هیچ لینکی ندیدیم که روش کلیک کنیم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فایل‌های روانشناسی
تازه‌ترین مطالب
تازه‌ترین پرسشنامه‌ها