دانلود نرم افزار پرسشنامه MMPI 2 + به همراه تحلیل و تفسیر

۴,۹۵۰ تومان

پرسشنامه شخصیتی چند محوری مینه سوتا یا به اختصار پرسشنامه MMPI 2 یک پرسشنامه برای ارزیابی و تشخیص اختلالات روانی می باشد. پُرسش‌نامه شخصیتی چندمحوری مینه‌سوتا (MMPI) مشهورترین و پر مصرف‌ترین آزمون شخصیتی برای سلامت روانی است که سال ۱۹۳۰ منتشر شد. پرسش‌های این آزمون جملاتی اِخباری هستند که فرد باید موافقت یا مخالفت خود را با آن‌ها اعلام کند. مثال‌هایی از نوع عبارت‌های پرسشنامه MMPI 2 در زیر آمده‌است.

من اشتهای زیادی برای غذا خوردن دارم.

من به ندرت نگران سلامتی ام می‌شوم.

من پدرم را دوست دارم.

من یک آدم مهم هستم.

نرم افزار پرسشنامه MMPI نرم افزار پرسشنامه MMPI نرم افزار پرسشنامه MMPI

از آنجا که MMPI، پرسشنامهٔ پیچیده‌ای است، پیامدهای سوء تفسیر آن بسیار زیان بار است. به همین جهت استفاده از آن مستلزم وجود اجرا کنندگان آموزش دیده و با تجربه‌است. توصیه شده‌است که این آزمون از سوی پرسنل مدارس مورد استفاده قرار نگیرد. در پرسشنامه 2 MMPI پاسخ‌های یک فرد با گروهای مختلفی از بیماران روانی مقایسه می‌شود.

کاربرد پرسشنامه MMPI 2 در موارد استخدام مشاغل خاص و مهم، ازدواج و مسائل خانوادگی و همچنین شناسایی اختلالات رفتاری و روانی می باشد و حتما باید توسط متخصصین روانسنجی و یا روانشناسی تفسیر گردد.

[tie_list type=’thumbup’]نرم افزار این پرسشنامه ۳۷۰ سوالی توسط اکسل طراحی شده است و پیش نیاز اجرا آن، نصب برنامه آفیس ۲۰۰۷ به بالا می باشد.[/tie_list]

[tie_list type=’checklist’]نام نرم افزار: پرسشنامه MMPI 2
تعداد گویه‌ها:  ۳۷۰ سوال
نوع محتوی: به همراه تحلیل و تفسیر
هزینه دانلود: ۴۹۵۰ تومان[/tie_list]

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on email
ایمیل
به بالای صفحه بردن