دانلود راهنمای فرمول بندی مورد در درمان پذیرش و تعهد ACT

دانلود راهنمای فرمول بندی مورد در درمان پذیرش و تعهد ACT

هزینه دانلود:

۱۰,۸۵۰ تومان

امتیاز شما

دانلود فرمولیشن case formulation (مفهوم پردازی مورد) برای درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد – فرمول بندی مورد در درمان پذیرش و تعهد ACT –
هدف اصلی درمان پذیرش و تعهد (اکت) تغییر در خود صحبتی و رفتار بیرونی است. ACT به درمانجویان یاد می‌دهد که احساس‌های خودشان را بدون قضاوت نگاه کنند، چرا که جنگیدن یا اجتناب کردن از هیجان‌ها، اثر آنها را تشدید می‌کند. سپس ACT تمرکز خود را از محتوای تجربه‌ها به زمینه تجربه‌ها جا‌به‌جا می‌کند. درمان پذیرش و تعهد (اکت) بین پذیرش چیزهایی که نمی‌توانیم تغییر دهیم (در کنترل ما نیست) و چیزهایی که می‌توانیم تغییر دهیم (در کنترل ما است) تمایز قائل می‌شود.

فرمول بندی مورد، درک فردی و فرضی از مشکلات درمان‌جو، در محدوده‌ی آسیب‌شناسی با استفاده از مُدل درمانی است. در اصل فرمول بندی می‌کوشد تا عواملی که مشکلات موجود درمان‌جو را حفظ می کنند، معین کند و آن عوامل زیر بنایی که وی را مستعد دچار شدن به این مشکلات می‌نمایند، برملا می‌سازد.
کارکرد اصلی فرمول بندی مورد،هدایت درمان در جهت برطرف کردن ناراحتی های درمان‌جو و شکل دهی تاب آوری (resiliency) در وی است. در مدل درمانی اکت (پذیرش و تعهد) مراجع از انعطاف‌ناپذیری روانشناختی به سمت انعطاف‌پذیری روانشناختی پیش می‌رود.

پیشنهاد یک فراکاو:

دانلود پروتکل اکت – درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد act –

درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد – اکت – بخش دوم+آموزش کامل

دانلود پاورپوینت مصاحبه انگیزشی+ ۹ پاورپوینت

دانلود فایل کاربردی آموزش مصاحبه انگیزشی -قسمت اول-

دانلود مجموعه کاربردی و تخصصی آموزش مصاحبه انگیزشی – قسمت دوم –

درمان شناختی-رفتاری با استفاده از فرمول بندی مورد این امکان را به درمانگر می دهد که نظریه ی عمومی شناختی رفتاری را متناسب با شرایط هر درمان جو،در قالبی مختص به همان در مان جو تنظیم کند.

در کیس فرمولیشن بر اساس مدل درمانی اکت، توصیف خود مراجع از مشکلش مطرح می‌شود و درمانگر این توصیف‌ها را در قالب شش ضلعی انعطاف‌ناپذیری روانشناختی قرار می‌دهد. موانع بیرونی و درونی که مراجع دارد و سبب تداوم مشکل وی شده است، مشخص می‌شود. در گام بعدی رفتارهای ناکارآمد درمان‌جو به همراه آمیختگی‌های شناختی وی در فرم فرمول بندی درمان درج می‌شود.

فرمول بندی مورد در درمان پذیرش و تعهد ACT

*****  در این فایل ما راهنمای کاملی را برای فرمول بندی موردی در درمان پذیرش و تعهد اکت ) قرار داده‌ایم. هم‌چنین یک راهنمای ارزشمند برای تصریح ارزش‌ها که در مدل درمانی اکت بسیار مهم است نیز در این مجموعه گنجانده شده است.

 راهنمای فرمول بندی موردی در درمان پذیرش و تعهد

دانلود راهنمای فرمول بندی موردی در درمان پذیرش و تعهد ACT:

* حجم: ۶۰۰ کیلوبایت

* فرمت فایل: PDF

* فرمت فایل فشرده: zip

نکته مهم: لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. بر روی دکمه زیر کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

اطلاعات این فایل:
هزینه دانلود:

۱۰,۸۵۰ تومان

پیشنهاد یک فراکاو:
تازه‌ترین فایل‌های منتشر شده:
دانلود راهنمای فرمول بندی مورد در درمان پذیرش و تعهد ACT
هزینه دانلود:

۱۰,۸۵۰ تومان