هدیه ویژه سال نو: دانلود رایگان فایل های روانشناسی

نوشته نوروز ۱۳۹۲ ما با عنوان:

هدیه ویژه سال نو: دانلود رایگان فایلهای شنیداری آموزشی

سال نو مبارک

برای سال نو ۹۳ نیز تعدادی فایل شنیداری با کمک از منابع مختلف در اینترنت و نیز سایت بسیار خوب ، دانلود کتاب های صوتی  در یک فراکاو گردآوری نموده ایم.

۱- اولین مجموعه فایل ها شامل تعداد ۲۷ پرونده صوتی درباره موضوعات مختلف روانشناسی با حجم ۱۱۸ مگابایت می باشد.

برای دانلود این مجموعه مفید و کاربردی اینجا کلیک کنید – برای دانلود کمی بردبار باشید –

** دومین مجموعه شامل تعدادی کتاب صوتی مفید و مشهور شامل:

۱- رازهای درباره زنان: باربارا دی آنجلیس

Razhayi Darbare Zanan دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره ی زنان   باربارا دی آنجلیس

اجرا: شیدا.م

اگر به شما بگویم که تنها با رعایت چند نکته کوچک می توانید از برخی از رفتارهای همسرتان که شما را عصبانی می کندجلوگیری کنید چه می گفتید؟چنانچه تنها چند واژه ی جادویی سراغ داشتید که ظرف تنها چند ثانیه ازدید همسرتان شما را به مهربان ترین وبهترین همسر دنیا تبدیل می کند چه اتفاقی می افتد؟چنانچه تنها با آموزش چند راهکار جادویی واسرار آمیز به شما کاری می کردم که همسرتان بخواهد هر چه بیشتربا شما شود چه؟آیا مطالب فوق برایتان جالب به نظر می رسند؟ اگر چنین است جای درستی آمده اید وکتاب مناسبی را در دست دارید! کتاب صوتی رازهایی درباره ی زنان اثر باربارا دی آنجلیس را می توانید در ادامه دانلود کنید.

دانلود بخش اول (حجم: ۲۶ مگابایت)

دانلود بخش دوم (حجم: ۲۶ مگابایت)

۲- رازهای درباره مردان: باربارا دی آنجلیس

با اجرای بسیار زیبای مارال فیروزی

زمان کل:  ۶ ساعت و ۴۸ دقیقه

کتاب رازهایی درباره مردان یکی از کتابهای پرطرفدار و محبوب برای زنان می باشد. نویسنده این کتاب باربارا دی آنجلیس در ابتدای کتاب می نویسد: بارها دیده ایم که در تلاش به منظور تغییر مردان زندگیمان، اغلب فراموش می کنیم که خود چگونه تغییر کنیم.لطفاً تمامی ابزارها و تکنیک های ارائه شده در این کتاب را به کار ببندید. چرا که همگی آن ها مؤثر هستند! این تمرین ها را با هزاران زن در میان گذاشته ام و خود نیز هر روز همگی آن ها را در زندگی شخصیم به کار میبرم. مجبور نیستید همگی لیست ها را به یک باره و با هم ترتیب دهید و تمامی توصیه ها را با هم به کار ببندید.می توانید، هر بار تنها چند صفحه از کتاب را بخوانید و روی تمرین ها و روش های ارائه شده در همان چند صفحه کار کنید. این کتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

دانلود بخش اول (حجم: ۳۰ مگابایت)

دانلود بخش دوم (حجم: ۲۹ مگابایت)

دانلود بخش سوم (حجم: ۴۰ مگابایت)

دانلود بخش چهارم (حجم: ۴۱ مگابایت)

دانلود بخش پنجم (حجم: ۴۶ مگابایت)

۳- هنر عشق ورزیدن: اثر اریک فروم

9453Honare Eshgh Varzidan دانلود کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن   اریک فروم

زمان کل: ۷ ساعت و ۱۳ دقیقه

اریک فروم در کتاب درخشانش با عنوان «هنر عشق ورزیدن» می‌نویسد: عشق با دو چیز شناخته می‌شود: عمق ارتباط متقابل و شادی. و در ادامه تبیین می‌کند که هر گاه رابطه یا حسی را دیدیم که از این دو خالی است، نام عشق را باید از آن باز پس بگیریم. باز هم بحث بر ارزش‌گذاری و بی اهمیت شمردن رابطه‌های متنوع انسانی نیست. طیفی از کشش‌ها یک زن و مرد را به هم نزدیک می‌کند اما تنها یکی از آنها عشق نام دارد. دوستی، محبت، مهرورزی، جاذبه‌های روحانی، جاذبه‌های جسمانی و … هزار جور نام دیگر را می‌توان برای هر یک از این کشش‌ها پیدا کرد اما یکی و تنها یکی عشق نام دارد و اریک فروم به ما می‌گوید که شاه علامت‌ها چه هستند… اینکتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

دانلود بخش اول (حجم: ۱۱MB)

دانلود بخش دوم (حجم: ۱۱MB)

دانلود بخش سوم (حجم: ۱۴٫۶MB)

دانلود بخش چهارم (حجم: ۱۳٫۴MB)

۴- اعتماد به نفس: باربارا دی آنجلیس

یکی از پرفروش ترین کتاب های آمریکا

75145 1 2012 6 13 20 PM دانلود کتاب صوتی اعتماد به نفس   باربارا دی آنجلیس

راوی: مهندس محمد مهدی آبروش        زمان کل: ۳ ساعت

در این کتاب دکتر “باربارا دی آنجلیس” متخصص برقراری روابط و رشد شخصی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به منبع قدرت شخصی خود پی ببرید و به شخصیتی دست یابید که همیشه خواستار آن بوده اید زیرا شما در این کتاب به دلایل ضعف و تخریب شادی ها و موفقیت های خود پی میبرید و از چگونگی لذت بردن از لحظات زندگی تحت کشف راز ارتباطی خود با قدرت درونی خودتان آگاه می شوید تا بتوانید تحت کسب اعتماد به نفس معنوی احساسی زندگی تان را پر معنا تر و پر احساس تر کنید.فهرست کتاب:
سخن آغازین
فصل اول:کشف اعتماد به نفس واقعیذهنیت و تفکرتان نسبت به وعنای واقعی اعتماد به نفس چیست؟آیا تابه حال به این موضوع فکر کرده اید که یک فرد دغل بازی هستید یانه؟اعتماد به نفس واقعی به چه معناست؟
فصل دوم:چگونه ضعف و خرابکاری خود را متوقف کنیم و تلاش خود را در برآورده شدن خواسته ها و آرزوهای خود شروع نماییم؟آیا باید برای بر آورده کردن انتظارات، خو را تضعیف نمود؟آیا خودتان را به طور شرطی دوست دارید؟آیا تا به حال با فردی در ارتباط بوده اید که به طور مشروط شما را دوست داشته باشد؟
فصل سوم:چگونه از همین الان اعتماد به نفس را در خود ایجاد کنیم؟تفاوت میان اعتماد به نفس و خودپسندیمواظب افرادی که مدام در حال لاف زدن و فخر فروشی هستند باشیداز همین الان اراده کنید و اولین قدم را استوار بردارید
فصل چهارم:چرا رهایی و ترک عادت خود کم بینی سخت استآیا در ابراز احساسات منفی حاکی از ناامنی و بی کفایتی مهارت دارید
فصل پنجم:مهارت و تسلط بر سه نوع اعتماد به نفسچگونه می توان اعتماد به نفس رفتاری را در خود تقویت نمود؟چگونه می توان اعتماد به نفس را در زمینه عاطفی بدست آورد؟چگونه می توان اعتماد به نفس معنوی را در خود پرورش و تقویت نمود؟

این کتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

دانلود بخش اول (حجم: ۴۱ MB)
دانلود بخش دوم (حجم: ۳۰ MB)
دانلود بخش سوم (حجم: ۲۴ MB)

۵- دانلود خدا حافظ ناامیدی، سلام زندگی

33Khodahafez Naomidi salam Zendegi دانلود کتاب صوتی خداحافظ نا امیدی، سلام زندگی   دیل کارنگی

راوی: آلاله           زمان کل: ۱ ساعت و ۳۳ دقیقه

این کتاب می تواند , زندگی شما را تغییر دهد! با این کتاب که شش میلیون نسخه در جهان تیراژ گرفته, میلیون ها نفر توانسته اند بر ناامیدی ها و نگرانی هایشان غلبه کنند. دیل کارنگی فرمول هایی کاربردی را ارائه کرده که می شود آنها را در زندگی امروز به کار بست . فرمول هایی که در جهان سریع قرن بیست و یکم , برای یک عمر کارکرد دارد ..
با خواندن این کتاب در می یابید که چگونه:
– به سرعت نیمی از نگرانی های کاری را حذف کنید
– نگرانی های اقتصادی را کاهش دهید
– از فرسودگی بگریزید و همیشه شاداب باشید
– یک ساعت به ساعات بیداری تان در شبانه روز بیافزایید.
(( خداحافظ ناامیدی, سلام زندگی)) , به احساسات و افکار ریشه دار شما می پردازد. خواندن آن جذاب و دستورالعمل هایش ساده است. نیازی نیست که با ناامیدی و نگرانی زندگی کنید, تا لذت یک زندگی کامل, پرانرژی و شاداب را از دست بدهید. این کتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

 دانلود (حجم: ۱۱٫۷MB)

یک فراکاو

عاشق روانشناسی و گفتگو درباره اون هستم. در ۱۴ سال گذشته با علاقه در حوزه وب با تمرکز بر روی موضوع روانشناسی فعال بوده و هستم. /// جهان بیمار و رنجور است/// دو روزی را كه بر بالین این بیمار باید زیست/// اگر دردی ز جانش برندارم ناجوانمردی است

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. امسال سومین سالی است که با یک فراکاو آشنا شدم.
    سربلندی یک فراکاو را همیشه ارزو می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا