آموزش رابطه جنسی

مدرسه جنسیت: آموزش چند رسانه‌ای ارتباط جنسی(18+)

— لطفا در پایان این جلسه (آموزش چند رسانه‌ای ارتباط جنسی(18+)) دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید –

ما تجربه موفقی در مدرسه روانشناسی که در یک فراکاو منتشر می‌شود را داشته‌ایم. کاربران زیادی از این بحث بازدید کرده‌اند و بازخورد خوبی را از طرف این کاربران داشته ایم. ارتباط جنسی نادرست یکی از موانع زندگی سالم می‌باشد. بسیار خوشحال خواهیم شد تا در پایان مشاهده این جلسه دیدگاه خودتان را برای ما ارسال نمایید.

از این پس در یک فراکاو بحث مدرسه جنسیت – عشق – رو دنبال خواهیم کرد. این مدرسه به صورت تصویری و شامل کلیپ های آموزشی در مورد ارتباط جنسی بهتر  خواهد بود.

پیشنهاد ما:

آموزش ارتباط جنسی – جلسه دوم- (۱۸+)

قسمت سوم: عفونت مجاری ادراری

مدرسه جنسیت – قسمت چهارم – سکس سیاه و سفید نیست!

قسمت پنجم – برنامه جامع اقدام مشترک جنسی (برجام جنسی)

قسمت ششم – چگونه بفهمیم که تحریک شدیم؟

مدرسه جنسیت -قسمت هفتم – چرخه قاعدگی

از شما بازدید‌کننده عزیز خواهان هستیم که اگر سن شما بالای ۱۸ سال است ، به خوانش این نوشته و دیدن ویدئوهای مدرسه جنسیت ادامه بدهید. اگر سن پایین تر از ۱۸ سال دارید ادامه این نوشته را رها کنید.

مدرسه جنسیت- ارتباط جنسی

دانش ما درباره ارتباط جنسی به دلیل عدم دریافت یک مجموعه منسجم و رسمی پر  است از آمیخته‌ها عجیب و غریب، که در آینده این اطلاعات نادرست سبب مشکلات، توقعات و انتظارات نابجای زوجین از یکدیگر می گردد.

[purchase_link id=”38921″ style=”button” color=”green” text=”دانلود دوره کاربردی درمان مشکلات ارتباط جنسی زوجین و زوج درمانی”]

هدف از مدرسه جنسیت – مدرسه عشق – این است که محتوی علمی و کاملی را در زمینه ارتباط جنسی سالم منتشر کنیم تا بتوانیم برخی دانسته‌ها کاربران را افزایش داده یا آنان را اصلاح نماییم.

::::: برای مشاهده قسمت دوم مدرسه جنسیت – عشق – اینجا کلیک کنید ::::::

موضوع این جلسه: سپرهای سکس

مدت زمان ویدئو: ۴ دقیقه و ۲۵ ثانیه

اگر بالای ۱۸ سال هستید بر روی عنوان زیر برای مشاهده ادامه مطلب کلیک نمایید.

[toggle title=”مدرسه جنسیت – سپرهای سکس ( من بیشتر از ۱۸ سال سن دارم! )” state=”open”][/toggle]

درباره نویسنده:

[author title=”محمد‌کاظم نجفی:” image=”http://s2.trainbit.com/v/4154651884/mkazem-intro.jpg”]محمد کاظم نجفی هستم. مترجم روان شناسی،مولف و پژوهشگر در حوزه سکس و حوزه های مرتبط با سکس تراپی … شناسه من در اینستاگرام: M_k_najafi[/author]

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

    1. درود امیر عزیز

      این ویدئو رو با کلیک بر روی متن – سن من بیشتر از ۱۸ سال است – می توانید مشاهده کنید . اون لینک دانلود و خرید هم برای یک محصول دیگر است که در متن دکمه سبز رنگ وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا