آموزش رابطه جنسی

مدرسه جنسیت: آموزش چند رسانه‌ای ارتباط جنسی(18+)

امتیاز شما

— لطفا در پایان این جلسه (آموزش چند رسانه‌ای ارتباط جنسی(18+)) دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید –

ما تجربه موفقی در مدرسه روانشناسی که در یک فراکاو منتشر می‌شود را داشته‌ایم. کاربران زیادی از این بحث بازدید کرده‌اند و بازخورد خوبی را از طرف این کاربران داشته ایم. ارتباط جنسی نادرست یکی از موانع زندگی سالم می‌باشد. بسیار خوشحال خواهیم شد تا در پایان مشاهده این جلسه دیدگاه خودتان را برای ما ارسال نمایید.

از این پس در یک فراکاو بحث مدرسه جنسیت – عشق – رو دنبال خواهیم کرد. این مدرسه به صورت تصویری و شامل کلیپ های آموزشی در مورد ارتباط جنسی بهتر  خواهد بود.

پیشنهاد ما:

آموزش ارتباط جنسی – جلسه دوم- (۱۸+)

قسمت سوم: عفونت مجاری ادراری

مدرسه جنسیت – قسمت چهارم – سکس سیاه و سفید نیست!

قسمت پنجم – برنامه جامع اقدام مشترک جنسی (برجام جنسی)

قسمت ششم – چگونه بفهمیم که تحریک شدیم؟

مدرسه جنسیت -قسمت هفتم – چرخه قاعدگی

از شما بازدید‌کننده عزیز خواهان هستیم که اگر سن شما بالای ۱۸ سال است ، به خوانش این نوشته و دیدن ویدئوهای مدرسه جنسیت ادامه بدهید. اگر سن پایین تر از ۱۸ سال دارید ادامه این نوشته را رها کنید.

مدرسه جنسیت- ارتباط جنسی

دانش ما درباره ارتباط جنسی به دلیل عدم دریافت یک مجموعه منسجم و رسمی پر  است از آمیخته‌ها عجیب و غریب، که در آینده این اطلاعات نادرست سبب مشکلات، توقعات و انتظارات نابجای زوجین از یکدیگر می گردد.

[purchase_link id=”38921″ style=”button” color=”green” text=”دانلود دوره کاربردی درمان مشکلات ارتباط جنسی زوجین و زوج درمانی”]

هدف از مدرسه جنسیت – مدرسه عشق – این است که محتوی علمی و کاملی را در زمینه ارتباط جنسی سالم منتشر کنیم تا بتوانیم برخی دانسته‌ها کاربران را افزایش داده یا آنان را اصلاح نماییم.

::::: برای مشاهده قسمت دوم مدرسه جنسیت – عشق – اینجا کلیک کنید ::::::

موضوع این جلسه: سپرهای سکس

مدت زمان ویدئو: ۴ دقیقه و ۲۵ ثانیه

اگر بالای ۱۸ سال هستید بر روی عنوان زیر برای مشاهده ادامه مطلب کلیک نمایید.

مدرسه جنسیت - سپرهای سکس ( من بیشتر از ۱۸ سال سن دارم! )

درباره نویسنده:

محمد‌کاظم نجفی:

محمد کاظم نجفی هستم. مترجم روان شناسی،مولف و پژوهشگر در حوزه سکس و حوزه های مرتبط با سکس تراپی … شناسه من در اینستاگرام: M_k_najafi
author-avatar

درباره یک فراکاو

عاشق روانشناسی و گفتگو درباره اون هستم. در ۱۴ سال گذشته با علاقه در حوزه وب با تمرکز بر روی موضوع روانشناسی فعال بوده و هستم. /// جهان بیمار و رنجور است/// دو روزی را كه بر بالین این بیمار باید زیست/// اگر دردی ز جانش برندارم ناجوانمردی است

پست های مرتبط

guest
3 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
amir

4دقیقه 7000تومن؟!!

بهزاد

سلام این ویدئو در دسترس نیست لطفا لینک آن را اصلاح بفرمایید