دسته‌بندی نشده

دانلود کتاب آزمون شخصیت شناسی زنان

امتیاز شما

کتاب آزمون شخصیت شناسی زنان، جین شینودا بولن کتابیست که به زنان یاری می رساند که با الگوی رفتارهای غریزی خود یا دیگر زنان به صورت سمبلیک آشنا شوند. دلایل غریزی و ریشه ای بسیاری از احساسات درونی و تعاملات فردی و اجتماعی خود را بیابند و بدین طریق بتوانند در جهت دهی احساسات شدت یافته و تقویت صفات برتر درونی، استعدادها و توانمندی های غریزی خود را به نحو بهتری بروز و پرورش دهند. درست است که در نهان و ذات هر زنی درنهایت یک یا دو غریزه یا آرکی تایپ زنانه فعال تر از بقیه است ولیکن کلیه این صفات غریزی که در این کتاب،به صورت سمبلیک از آنها به عنوان آرکی تایپ یا خدابانو و یا الهه یاد می شود، به نحو توازن یافته ای در شخصیت نهادین هر زنی وجود دارند که به مروز زمان، و تغییر شرایط محیطی و اجتماعی، بعضی ازین غرایز در شخصیت زن محو تر و یا بعضی بارزتر می شوند.

آرکی تایپ یونگ

یک زن می تواند با انجام تست شینودابولن و امکانات وجودی و شرایط فعلی خود تصمیم بگیرد که کدام بخش از غرایز خود را که تاکنون به خوبی به کار نبسته می بایست فعال تر و کدام بخش را می بایست کمرنگ تر کند و تبعات احساسی این پررنگ و کمرنگ کردن نقش غرایز درونی او چیست؟

لذا اگر با انجام این آزمون به نتیجه رسیدید که مثلا یک آرکی تایپ در وجود شما غالب و دیگر خصوصیات آرکی تایپها، کمرنگ و محو شده اند، این بدان معنی نیست که شما ناچارید تا آخر عمر عواقب و تبعات این آرکی تایپ قالب را بپذیرید. بلکه این یک تلنگر و هشدارست به شما تا بتوانید بقیه ی آرکی تایپها و توانمندی های غریزی خود که تا کنون به کار نگرفته اید و یا تحت شرایط محیطی و تربیتی به مرور از دست داده اید و احدودی از شخصیتتان رخت بر بسته اند و یا کمرنگ تر شده اند را در خود بیدار کنید و رشد بدهید.

مثلا اگر زنی دارای فرزند هستید ولی بعد از انجام آزمون خودشناسی شینودابولن، به این نتیجه رسیدید که آرکی تایپ مادر یا دیمیتر در وجود شما کمرنگتر از میزان مورد تصور شماست، به راحتی می توانید با تقلید از خصوصیات آرکی تایپ دیمیتر یا مادر، آن خصوصیات غریزی را در وجود خود فرا بخوانید و رشد بدهید. امیدوارم بعد از استفاده از این آزمون، نتایج احساسی و ذهنی خود را برایمان ارسال کنید.

» حجم: 1.25 مگابایت
» نوع فایل کتاب: PDF
» تعداد صفحات: 81

نکته مهم: لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

[parspalpaiddownloads id=”4″]

کتاب های بیشتر از یک فراکاو:

۱- دانلود کتاب موفقیت در زندگی زناشویی

۲- دانلود کتاب آشنایی با مسایل جن/.سی انسان در سه جلد

۳- دانلود کتاب “ضمیر پنهان” اثر کارل گوستاو یونگ

 

 

author-avatar

درباره یک فراکاو

عاشق روانشناسی و گفتگو درباره اون هستم. در ۱۴ سال گذشته با علاقه در حوزه وب با تمرکز بر روی موضوع روانشناسی فعال بوده و هستم. /// جهان بیمار و رنجور است/// دو روزی را كه بر بالین این بیمار باید زیست/// اگر دردی ز جانش برندارم ناجوانمردی است

guest
11 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید

سلام
از لینک های درمان شناختی رفترای خبری نیست
قرار بود هر 2 روز یک جلسه در سایت قرار داده شود

maryam

با سلام جلسه اول cbt را خریدم ولی چیزی ارسال نشده

نون الف

سلام .
من کتاب روانشانسی شخصیت زنان را خریداری کرده ام ولی لینک دانلود ان بدست من نرسیده . باید چکار کنم ؟
ممنون.

مریم

من جلسه اول به ایمیلم ارسال شد
دانلودکردم داخل فایل زیپ خالی بود

حمیده

سلام و باتشکر از سایت خوب شما.
من چند روز قبل هر 8 جلسه ی را با هم خریداری و دانلود کردم اما متاسفانه نمیتوانم آنها را باز کنم. کلا اکستراکت نمیشود و خطای دانلود میدهد. اگر ممکن است راهنمایی ام کنید.

لیلا

سلام این شماره تراکنش من در خرید کتاب آزمون شخصیت شناخت زنان است 13009521108
ولی لینگ دانلود برای من فرستاده نشده ممنون از پیگیریتان