راهنمای زناشویی:عادت های نادرست مردانه

دکتر باربارادي آنجليس در کتاب خود رازهايي درباره زنان بيان مي کند که ده عادت ارتباطي مردها را عصبي مي کند و اينگونه آغاز مي کند که:
اين ده عادت ارتباطي را که زن ها هميشه از آن شکايت دارند در زير ليست کرده ام.اين ليست را براساس تحقيقات و مصاحبه هايم با زوج ها، مقاله هاي تحقيقاتي که دريافت کرده ام و صحبت هاي هزاران زن که در سمينارهاي مختلفم شرکت کرده و داستان هايي از زندگي خود را با من در ميان گذاشته اند، ترتيب داده ام.
خانم هاي عزيز:مطالعه اين مقاله براي خود شما نيز از اهميت زيادي برخوردار است.شايد در رابطه با ازدواج خود احساس خوشبختي چنداني نمي کنيد يا مأيوس و سرخورده شده ايد اما نمي دانيد که چرا. شايد هنگامي که نامزد/همسرتان نيز ازشما مي پرسد که چه چيزي آزارتان مي دهد نتوانيد به درستي به او توضيح دهيد که به راستي از چه چيزي ناراحت يا نگران هستيد. اطلاعات ارائه شده طي صفحات آتي به شما کمک خواهد کرد موارد و نواحي مشکل ساز رابطه خود را دقيقاً مشخص کنيد و درباره ي آن ها با نامزد/همسرتان صحبت کنيد تا بتوانيد کمتر به نزاع بپردازيد و بيشتر عشق بورزيد.
مردان عزيز:اطلاعات ارائه شده در اين مقاله برايتان گرانبها خواهند بود.موجب خواهد شد از دعوا، تنش، بداخلاقي و ترش رويي، مخالفت و نق زدن هاي بسيار جلوگيري کنيد و حرکات و رفتارهايي از خود را که به طرزي ناخودآگاه موجب توليد تنش در رابطه تان شده است و احساسات بدي را در نامزد/همسرتان توليد مي کند، شناسايي کنيد.
دانلود با لینک مستقیم از یک فراکاو
حجم: 140kb

++ دانلود از هشت سرور متفاوت

[scribd id=73717471 key=key-oqpiezdtn2jn8pywdaw mode=list]

‫8 دیدگاه ها

 1. لطفا برای من هم ارسال فرمایید در دانلود مشکل دارم
  ممنون

  یک فراکاو:
  وحید عزیز از ستون کناری وارد قسمت کتابخانه شوید.

 2. فوق العاده اید
  بی نهایت ازتون ممنونم .
  در ضمن لینک های شما سالمه
  اینترنت مشکل داره

  یک فراکاو:
  امیر خیلی پاسخ خوبی دادی. یادم باشه در پاسخ به این گونه موارد حتما بنویسم!

 3. خوبه کلی ادم اطلاعات پیدامیکنه میتونه توزندگیش استفاده کنه.به من که خیلی کمک کرد.ولی بیشتر توضیح بدید ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا