زیرنویس سریال تحت درمان In Treatment

۳,۹۰۰ تومان

خلاصه سریال تحت درمان:
داستان این سریال از یک اتاق شروع می شود گابریل برن در نقش یک روانشناس روی یک صندلی نشسته و دختری با چشمان اشک بار جلوی آن . از همان ابتدا متوجه می‌شویم که این یک جلسه روان درمانی است ، که بیمار در آن صحبت می کند و دکتر به حرفهایش گوش می دهد . در این سریال نیز همین اتفاق می افتد و دختر پریشان احوال زندگی خود را تعریف می کند .

«تحت درمان» یک سریال درام آمریکایی است درباره یک روان‌شناس. از جمله سریال‌هایی که در ایران بسیار کم دیده شده است. پیش از هر چیز باید خاطر نشان کرد که این اثر یکی از جسورانه‌ترین سریال‌های آمریکایی است. موضوع این سریال غیرمعمول، همانطور که از نامش هم مشخص است روانکاوی است. دکتر «پاول وستون» روانپزشک میان‌سالی است که در مطب خود که یکی از اتاق‌های خانه‌اش است به درمان بیمارانش می‌پردازد. روانکاوی او با صحبت‌کردن و بیشتر گوش کردن به بیمارانش انجام می‌شود. هر قسمت نیم‌ساعته به یکی از بیماران و تمرکز روی او با محوریت خودش اختصاص دارد.

زیرنویس سریال تحت درمان In Treatment

نوآوری در تولید این سریال مثال زدنی‌ است. روانشناس در هفته با سه نفر از بیمارانش به مدت سی دقیقه به صحبت می نشیند. تمام سریال در اتاق روانشناس می گذرد، بدون هیچ فلاش بکی. داستان صرفاً از خلال دیالوگ روان‌شناس و بیمار به پیش می‌رود. شاید همین خلاقیت و نوآوری موجب شده که In Treatment در طول فقط سه فصل پخش شدنش بیش از ده جایزه معتبر از جمله اِمی، گرمی، جایزه انجمن نویسندگان آمریکا و جایزه انجمن کارگردانان آمریکا را از آن خود کند.

In Treatment ابداً برای سرگرمی و گذراندن وقت نیست. گویی شخصیت‌ها را تماماً بی‌واسطه و بدون نقاب مقابل مخاطب قرار می‌گیرند. از رنج‌هاشان می‌گویند و گناهانی که مرتکب شده‌اند. چنان‌ که نیویورک تایمز به وصف این سریال پرداخته: «در هیچ سریالی مخاطب در این حد و اندازه با شخصیت‌های داستان حس همزاد پنداری و آشنایی نمی‌کند.»

دانلود زیرنویس سریال تحت درمان- سه فصل کامل-:

دانلود زیرنویس سریال تحت درمان -سه فصل کامل- : (لینک‌های دانلود سریال تحت درمان اضافه شد)

* حجم: 1.2 مگابایت

* فرمت فایل: srt

* فرمت فایل فشرده: rar

* هزینه دانلود: ۲۹۰۰ تومان

نکته مهم: لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. بر روی دکمه زیر کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

دکمه بازگشت به بالا