دانلود جلسات مایندفولنس - ( توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی )

دانلود جلسات مایندفولنس – ( توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی )

هزینه دانلود:

۱۲,۵۵۰ تومان

امتیاز شما

دانلود مجموعه کامل تمرین مایندفولنس – توجه‌آگاهی و ذهن‌آگاهی
اگر چه ممکن است برای پیدا کردن معادل فارسی مایندفولنس – mindfulness – دچار مشکل شویم. ولی شاید ذهن آگاهی یک ترجمه خوب برای آن باشد. در زندگی روزمره بسیاری از فعالیت‌ها، افکار و احساسات ما به صورت خودکار روی می‌دهند و بدون آگاهی از این روند به مرور متوجه تاثیر آن بر روی جسم و رفتار خود می‌شویم. این جدا بودن از تجارب سبب دوری از لحظه اکنون و حال می‌گردد.

پیشنهاد تیم یک فراکاو:

دانلود پروتکل های درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش ACT

دانلود مجموعه بی‌نظیر پروتکل‌های روانشناسی (آموزشی و درمانی)- شماره سه

دانلود مجموعه کاربردی و آموزشی ذهن آگاهی

اضطراب و افسردگی که بیماری قرن کنونی هستند نیز بدین شکل عمل می‌کنند. در اضطراب ما غرق در آینده و نگرانی‌ها آن می‌شویم و زمانی که خلق ما افسرده است درگیر تجارب گذشته خود می‌شویم و بر رفتار، افکار و احساسات خود توجهی نداریم.
یکی از ویژگی های یک انسان موفق، مهارت های لازم برای مدیریت (رفتار، هیجان، ذهن و غیره) است.

با توجه به روال های مختلف، مشکل‌های ثابت فکری و شرایط استرس زا که اکثریت ما را احاطه کرده اند، اهمیت مدیریت ذهن و ذهن آگاهی – توجه‌آگاهی – بیش از هر زمان دیگری آشکار می‌شود. تمرینات مایندفولنس به ما برای مدیریت ذهن، درک قوانین ذهن و استفاده از حداکثر قدرت ذهن کمک می‌کند. تمرین مایندفولنس یک استراتژی موثر برای به حداکثر رساندن توانایی ذهن و مدیریت آن است. مایندفولنس یا حضور ذهن به معنی آگاهی از افکار، رفتارها، احساسات و انگیزه‌ها است. تا ما بتوانیم آنها را بهتر مدیریت کنیم.

ذهن آگاهی - تمرین مایندفولنس

تمرین مایندفولنس توجه و غلبه بر این سه عنصر باعث تداخل می شود: حضور در اکنون، هدفمند بودن، عدم قضاوت. این نوع توجه، آگاهی، شفافیت و وضوح را افزایش می دهد و واقعیت کنونی را پذیرفته است.

حضور ذهن درست به این معنی است که فرد بر روی اکنون خود تمرکز خواهد کرد. هنگامی که یک شخص حضور دارد، او واقعیت را با تمام جنبه‌های داخلی و خارجی اش می‌بیند، در می یابد که ذهن به طور دائمی به خاطر قضاوت و تفسیری که انجام می دهد، به طور مداوم در حال بازخورد است. وقتی کسی متوجه می‌شود که ذهن دائما در حال تفسیر است، قادر به توجه بیشتر به اندیشه‌های خود و بررسی آنها بدون هر گونه تردید یا قضاوت و درک علت وجود خود است.

در شرایطی که جهان امروز، ما را خواه، ناخواه درگیر مشغله های مختلف روزمره، گرفتاری‌ها، نشخوارهای فکری مداوم و شرایط پر استرس کرده است، اهمیت تنظیم و مدیریت کردن هیجانات و ذهن با تمرین توجه‌‌ آگاهی و مایندفولنس بیش از پیش نمایان می‌شود. ذهن آگاهی کیفیتی از هوشیاری است که نقش تعیین کننده‌ای در مدیریت هیجانات ما دارد. ذهن آگاهی به معنای توجه و تمرکزی است که سه عنصر در آن دخالت دارد: ۱- بودن در لحظه حال ۲- هدفمند ۳- بدون قضاوت.

 دانلود تمرین مایندفولنس - توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی

دانلود تمرین مایندفولنس – توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی

* حجم: 28 مگابایت

* فرمت فایل: صوتی

*  مدت زمان: ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه

* فرمت فایل فشرده: zip

* هزینه دانلود: ۶۸۵۰ تومان

نکته مهم: لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. بر روی دکمه زیر کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

اطلاعات این فایل:
هزینه دانلود:

۱۲,۵۵۰ تومان

پیشنهاد یک فراکاو:
تازه‌ترین فایل‌های منتشر شده:
دانلود جلسات مایندفولنس – ( توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی )
هزینه دانلود:

۱۲,۵۵۰ تومان