دانلود جلسات مایندفولنس - ( توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی )

دانلود جلسات مایندفولنس – ( توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی )

هزینه دانلود:
تومان۱۲.۵۵۰

دانلود مجموعه کامل تمرین مایندفولنس – توجه‌آگاهی و ذهن‌آگاهی
اگر چه ممکن است برای پیدا کردن معادل فارسی مایندفولنس – mindfulness – دچار مشکل شویم. ولی شاید ذهن آگاهی یک ترجمه خوب برای آن باشد. در زندگی روزمره بسیاری از فعالیت‌ها، افکار و احساسات ما به صورت خودکار روی می‌دهند و بدون آگاهی از این روند به مرور متوجه تاثیر آن بر روی جسم و رفتار خود می‌شویم. این جدا بودن از تجارب سبب دوری از لحظه اکنون و حال می‌گردد.

پیشنهاد تیم یک فراکاو:

دانلود پروتکل های درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش ACT

دانلود مجموعه بی‌نظیر پروتکل‌های روانشناسی (آموزشی و درمانی)- شماره سه

دانلود مجموعه کاربردی و آموزشی ذهن آگاهی

اضطراب و افسردگی که بیماری قرن کنونی هستند نیز بدین شکل عمل می‌کنند. در اضطراب ما غرق در آینده و نگرانی‌ها آن می‌شویم و زمانی که خلق ما افسرده است درگیر تجارب گذشته خود می‌شویم و بر رفتار، افکار و احساسات خود توجهی نداریم.
یکی از ویژگی های یک انسان موفق، مهارت های لازم برای مدیریت (رفتار، هیجان، ذهن و غیره) است.

پیشنهاد ما: »»  دانلود مجموعه کاربردی و آموزشی کارگاه ذهن آگاهی

با توجه به روال های مختلف، مشکل‌های ثابت فکری و شرایط استرس زا که اکثریت ما را احاطه کرده اند، اهمیت مدیریت ذهن و ذهن آگاهی – توجه‌آگاهی – بیش از هر زمان دیگری آشکار می‌شود. تمرینات مایندفولنس به ما برای مدیریت ذهن، درک قوانین ذهن و استفاده از حداکثر قدرت ذهن کمک می‌کند. تمرین مایندفولنس یک استراتژی موثر برای به حداکثر رساندن توانایی ذهن و مدیریت آن است. مایندفولنس یا حضور ذهن به معنی آگاهی از افکار، رفتارها، احساسات و انگیزه‌ها است. تا ما بتوانیم آنها را بهتر مدیریت کنیم.

ذهن آگاهی - تمرین مایندفولنس

تمرین مایندفولنس توجه و غلبه بر این سه عنصر باعث تداخل می شود: حضور در اکنون، هدفمند بودن، عدم قضاوت. این نوع توجه، آگاهی، شفافیت و وضوح را افزایش می دهد و واقعیت کنونی را پذیرفته است.

پیشنهاد ما: »»  دانلود مجموعه بی‌نظیر پروتکل روانشناسی (آموزشی و درمانی)- شماره 2

حضور ذهن درست به این معنی است که فرد بر روی اکنون خود تمرکز خواهد کرد. هنگامی که یک شخص حضور دارد، او واقعیت را با تمام جنبه‌های داخلی و خارجی اش می‌بیند، در می یابد که ذهن به طور دائمی به خاطر قضاوت و تفسیری که انجام می دهد، به طور مداوم در حال بازخورد است. وقتی کسی متوجه می‌شود که ذهن دائما در حال تفسیر است، قادر به توجه بیشتر به اندیشه‌های خود و بررسی آنها بدون هر گونه تردید یا قضاوت و درک علت وجود خود است.

در شرایطی که جهان امروز، ما را خواه، ناخواه درگیر مشغله های مختلف روزمره، گرفتاری‌ها، نشخوارهای فکری مداوم و شرایط پر استرس کرده است، اهمیت تنظیم و مدیریت کردن هیجانات و ذهن با تمرین توجه‌‌ آگاهی و مایندفولنس بیش از پیش نمایان می‌شود. ذهن آگاهی کیفیتی از هوشیاری است که نقش تعیین کننده‌ای در مدیریت هیجانات ما دارد. ذهن آگاهی به معنای توجه و تمرکزی است که سه عنصر در آن دخالت دارد: ۱- بودن در لحظه حال ۲- هدفمند ۳- بدون قضاوت.

پیشنهاد ما: »»  دانلود کارگاه تخصصی درمان اختلال اضطراب منتشر - GAD

دانلود تمرین مایندفولنس - توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی

دانلود تمرین مایندفولنس – توجه‌آگاهی یا ذهن‌آگاهی

* حجم: 28 مگابایت

* فرمت فایل: صوتی

*  مدت زمان: ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه

* فرمت فایل فشرده: zip

* هزینه دانلود: ۶۸۵۰ تومان

نکته مهم: لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. بر روی دکمه زیر کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

اطلاعات این فایل:
هزینه دانلود:
تومان۱۲.۵۵۰
پیشنهاد یک فراکاو:
تازه‌ترین فایل‌های منتشر شده:
فهرست