کانال روانشناسی تلگرام یک فراکاو

راهنمایی همسران برای زندگی زناشو./یی

تابوی مسائل جن/.سی در کشور ما و در بین همسران بسیار بزرگ شده است و با افزایش دانش در این زمینه می توان از بسیاری از طلاق های و جدایی هایی عاطفی جلوگیری کرد.
این مجموعه با کمک سایت سلامت ایران جمع آوری شده است و محتوی آن با استفاده از مطالب این سایت ایجاد گردیده است. و برای محتوی آن مسئولیتی را قبول نمی کنیم!!
امیدوارم برای شما دوستان عزیز کاربرد داشته باشد
برای دانلود اینجا کلیک نمایید…

++ دانلود از مجموعه 4shared

++ دانلود از هشت سرور متفاوت

پیشنهاد یک‌فراکاو:

۶ دیدگاه

  1. من نمی توانم هیچ کدام از کتابهای شما رو دانلود کنم

    یک فراکاو:
    سلام آرزوی عزیز
    من کتاب ها را در هشت سایت دیگر نیز آپلود کرده ام که از لینک دوم می توانی دریافت کنید….

  2. سلام . میخواستم کمی وقت دوستان رو بگیرم میدونم که میگین چه رپطی به موضوع داره ولی نمیدونم ونمیتونم این ناراحتیم رو به خانواده ام بگم. این ازدواج من دومین ازدواجم است از شوهر اولم طلاق گرفتم به خاطر روابطهای نامشروع که تو بیرون با دخترها داشت خلاصه بگم که حالا باشوهر فعلی مشگل دارم که این آقا هم معتاد است قبلا تریاک مصرف میکرد ولی دوسه ساله که شیشه مصرف میکنه! یک بچه هشت ساله هم دارم بخدا خیلی تلاش کردم محبت میکنم هرچه که میتونستم ولی نمیتونم کاری بکنم روزها وشبهام با غم وغضه سپری میشه ومیگم کاش باشوهر اولم

  3. می ساختم تا کارم به این جا کشیده نشه هر شب که وقتش میشه ساعت ٨ یا ٩ میشه میره وساعت دو ویا سه شب میاد! چیکارکنم یک راه حل میخوام لطفا با تشکر شری

  4. سلام همسرم قلیون میکشه من خیلی ناراحتم بهش گفتم که دوس ندارم اما نمی دونم چه جوری ترکش بدممیگم اگه ترک کنه شاید به چیزای بدتر رو بیاره چون تنها تفریحشه اهل ورزشم نیس میره استخر ولی همیشه نه گاهی با دوستاش گاهی با همونا هیئتم میره قلیونم میکشه چه کنم ناراحتم میترسم معتاد شه بعضی وقتا فکر می کنم من خیلی نتونستم براش زن خوبی باشم کههنوز بعداز تاهل هم داره به قلیون و سرگرمی با اون ادامه میده من سعیمو می کنم خواهش می کنم کمکم کنید.؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن