کانال روانشناسی تلگرام یک فراکاو

راهنمای زناشویی:عادت های نادرست مردانه

دکتر باربارادی آنجلیس در کتاب خود رازهایی درباره زنان بیان می کند که ده عادت ارتباطی مردها را عصبی می کند و اینگونه آغاز می کند که:
این ده عادت ارتباطی را که زن ها همیشه از آن شکایت دارند در زیر لیست کرده ام.این لیست را براساس تحقیقات و مصاحبه هایم با زوج ها، مقاله های تحقیقاتی که دریافت کرده ام و صحبت های هزاران زن که در سمینارهای مختلفم شرکت کرده و داستان هایی از زندگی خود را با من در میان گذاشته اند، ترتیب داده ام.
خانم های عزیز:مطالعه این مقاله برای خود شما نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.شاید در رابطه با ازدواج خود احساس خوشبختی چندانی نمی کنید یا مأیوس و سرخورده شده اید اما نمی دانید که چرا. شاید هنگامی که نامزد/همسرتان نیز ازشما می پرسد که چه چیزی آزارتان می دهد نتوانید به درستی به او توضیح دهید که به راستی از چه چیزی ناراحت یا نگران هستید. اطلاعات ارائه شده طی صفحات آتی به شما کمک خواهد کرد موارد و نواحی مشکل ساز رابطه خود را دقیقاً مشخص کنید و درباره ی آن ها با نامزد/همسرتان صحبت کنید تا بتوانید کمتر به نزاع بپردازید و بیشتر عشق بورزید.
مردان عزیز:اطلاعات ارائه شده در این مقاله برایتان گرانبها خواهند بود.موجب خواهد شد از دعوا، تنش، بداخلاقی و ترش رویی، مخالفت و نق زدن های بسیار جلوگیری کنید و حرکات و رفتارهایی از خود را که به طرزی ناخودآگاه موجب تولید تنش در رابطه تان شده است و احساسات بدی را در نامزد/همسرتان تولید می کند، شناسایی کنید.
دانلود با لینک مستقیم از یک فراکاو
حجم: 140kb

++ دانلود از هشت سرور متفاوت

[scribd id=73717471 key=key-oqpiezdtn2jn8pywdaw mode=list]

پیشنهاد یک‌فراکاو:

۸ دیدگاه

 1. لطفا برای من هم ارسال فرمایید در دانلود مشکل دارم
  ممنون

  یک فراکاو:
  وحید عزیز از ستون کناری وارد قسمت کتابخانه شوید.

 2. فوق العاده اید
  بی نهایت ازتون ممنونم .
  در ضمن لینک های شما سالمه
  اینترنت مشکل داره

  یک فراکاو:
  امیر خیلی پاسخ خوبی دادی. یادم باشه در پاسخ به این گونه موارد حتما بنویسم!

 3. خوبه کلی ادم اطلاعات پیدامیکنه میتونه توزندگیش استفاده کنه.به من که خیلی کمک کرد.ولی بیشتر توضیح بدید ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن