خانه / روز نوشت / لزوم به تعویق انداختن رابطه جن/.سی ( دختر خانم ها حتما بخونن )

لزوم به تعویق انداختن رابطه جن/.سی ( دختر خانم ها حتما بخونن )

اگر شما به یک رابطه جدی و بلند مدت (ازدواج) می اندیشید . اگر طرف مقابلتان از شما رابطه جن/.سی میخواهد , اگر فکر میکنید با برقراری رابطه جن/.سی می توانید طرف خود را ماله خود کنید و او را تحت تاثیر بگذارید و اگر طرف مقابل شما فقط و فقط از شما رابطه جن/.سی میخواهد , بهتر است رابطه جن/.سی را به پس از ازدواج موکول کنید. به دلایل زیر:

1- افراد مختلف نسبت به رابطه جن/.سی دید متفاوتی دارند: رابطه جن/.سی برای آنان میتواند به مفهوم تعهد، سرگرمی، لذت صرف، صمیمیت و یا هیچ چیز باشد. بهتر آنست که شما تا زمانی که شناخت کافی نسبت به فرد و نحوه نگرش وی به س/.کس پیدا نکرده اید اقدام به برقراری رابطه جن/.سی نکنید. زیرا برای مثال اگر شما به س/.کس به دید تعهد و صمیمیت بنگرید و به امید آنکه با برقراری رابطه جن/.سی محبوب خود را از دست نخواهید داد و به عکس از نظر فرد محبوب شما س/.کس یک لذتجویی صرف باشد آنوقت اندوه بزرگ و سرنوشت غم انگیزی را برای خود رقم زده اید.

2- صرفنظر از آنکه شما چگونه می اندیشید، رابطه جن/.سی پیامدها و تاثیرات شگرف و مهمی را در بر خواهد داشت.

3- رابطه جن/.سی احساسات شما را تحت الشعاع قرار داده و آنها را تشدید، لجام گسیخته و یا منحرف میسازد: مغز انسان در سیر تکاملی خود به گونه ای طراحی گردیده است که هنگام مواجهه با موقعیتهای امکان برقراری رابطه جن/.سی همچون شرایط تهدید آمیز مواد شیمیایی خاصی را آزاد میسازد که روند اندیشیدن را متوقف میسازند. در واقع شما را ناخودآگاه به برقراری رابطه جن/.سی هدایت میکند تا شما قادر باشید با تولید مثل به بقاء خود ادامه دهید. اما آیا این موقعیتها همان جایی ست که شما میخواهید با یک فردی که شناخت چندانی از وی ندارید باشید؟ بنابراین در مرحله تعیین کننده شناخت فرد شما از هوشیاری کافی برای اتخاذ تصمیمات منطقی برخوردار نخواهید بود.

4- رابطه جن/.سی مواد شیمیایی “پیوند دهنده” و “دلبسته کننده” آزاد میسازد: برقراری رابطه جن/.سی در دو جنس موجب آزاد سازی مواد شیمایی میگردد که احساس دلبستگی را در آنها پدید می آورد. آیا شما میخواهید اجازه دهید تا مواد شیمیایی مغز شما برای شما تصمیم گیری کنند که به چه کسی دلبستگی پیدا کنید؟ دست نگه دارید شما با این کار رنج بزرگی را به جان خواهید خرید زمانی که باید از شریک خود جدا گردید اما به سبب برقراری رابطه جن/.سی به وی دلبسته شده اید.

5- رابطه جن/.سی دامنه انتخاب شما را محدود میسازد: رابطه جن/.سی شما را ملزم میسازد تا شتابزده و خیلی زود هنگام در مورد رابطه تان تصمیم بگیرید و سناریوی دهشتناک تر آنکه باردار بودن، شما را در امر تصمیم گیری و انتخاب در تنگنا قرار دهد. هنگامی که با شریک خود رابطه جن/.سی برقرار نکرده باشید آسانتر میتوانید خود را از یک رابطه ناسالم بیرون بکشید.

6- انتظار و پیش بینی استرس زاست، اما شیرین و مهیج: یکدیگر را از آن محروم نسازید. این در سرشت انسان است که چیزی را که با تلاش و انتظار بیشتر بدست می آورد، بیشتر هم قدرش را می داند. همچنین رابطه جن/.سی زود هنگام مرحله خیالپردازیها و رویاهای ما نسبت به محبوبمان را عملا حذف میکند و شور و هیجان عاشقی را کمرنگ و کسالت بار میسازد.

7- برقراری رابطه جن/.سی زود هنگام و شتابزده بر عدم خویشتنداری و فقدان احترام دلالت دارد: زمانی که شریک شما این فرصت را به شما نمیدهد تا پس از شناخت کافی و مبتنی بر عقل و رضایت کامل شما رابطه جن/.سی آغاز گردد و یا به شما تنها به یک ابزار جن/.سی مینگرد در واقع احترامی برای شما قائل نیست. همچنین عدم توانایی در کنترل غرایز در فرد میتواند گواهی بر بی ارادگی و خیانت کار بودن وی نیز باشد. اینگونه نتیجه گیری ها ممکن است کاملا غلط و نادرست باشد اما چرا باید یک موضوع پیچیده را بغرنج تر کرد؟

8- پیشگیری از بیماریهای مقاربتی: شما هنگامی که نسبت به طرف مقابل خود شناخت کافی ندارید هرگز نباید ریسک کنید و خود را در معرض انواع بیماریهای آمیزشی قرار دهید.

9- مردان بی انگیزه: یکی از مهمترین انگیزه های مردان از برقراری رابطه با جنس مخالف خود امید به برقراری رابطه جن/.سی با وی است. بنابراین دختران نباید زود هنگام و شتابزده اقدام به برقراری رابطه جن/.سی کنند زیرا با این کار ممکن است شانس خود را برای ازدواج با فرد به میزان زیادی از دست بدهند. همچنین دخترانی که خیلی زود به رابطه جن/.سی تن میدهند نزد مردان ارج و قربی نخواهند داشت و مردان به آنها نمیتوانند اعتماد کنند .

اگر می خواهید مطالب وبلاگ یک فراکاو را در ایمیل خود داشته باشید، اینجا کلیک نمایید…

درباره ی sardabir

همچنین ببینید

عظمت و زیبای در نگاه تو است نه در آنچه می نگری!

عظمت و زیبای در نگاه تو است نه در آنچه می نگری! مهم نیست که ...

19 دیدگاه

 1. بشدت مخالفم پیشنهاد من به دوستان اینه که بخاطر ازدواج یکی بزرگترین لذتی را که میتونید در زندگی تجربه کنید به هیچ وجه از دست ندید البته با رعایت مسایل پیشگیری ،جوانی را از دست ندید چون دیگر تکرار نخواهد شد

 2. سیما شما خودت مشکل داری که داری جوانارو به انحراف میکشونی.
  بتظرم آدم باید پاکیش رو جز به خواهان واقعیش نفروشه

 3. موافقم. روابط از این دست باعث وابستگی افراد میشه حتی اگر قصدی برای ازدواج نداشته باشن. چنین وضعیتی خیلی ساده میتونه تمام زندگی فرد رو تحت تاثیر قرار بده و تمام عمر پشیمان باشه برای اون لحظاتی که خیال میکرده داره بزرگترین لذت زندگی رو تجربه می کنه.

 4. موافقم چون دخترها خیلی راحت اسیر احساسات می شن چه برسه به وقتی که رابطه جنسی هم برقرار کنن که دیگه ……… به نظرم همینطوری هم باید والدین فرزندشون رو محافظت کنن تا وارد این وادی ها نشه تا کار به اونجاها کشیده نشه که دیگه نشه جلوشو گرفت…….

 5. نظراتی که دوستان گذاشتند همه محترم هستش
  ولی باید گفت اگر مورد ازدواج هم پیش بیاد و در همون اوایل زندگی هم خدایی نکرده مورد طلاق اتفاق بیافته دیگه هیچ کاری نمیشه کرد
  ولی نباید همیشه جنبه منفی رو در نظر بگیریم و همیشه باید دو طرف در رابطه جنسی بهم احترام بذارند و بیشتر مرد که سعی نکنه با ی رابطه جنسی خودش رو ارضا کنه و دیگه به تعهداتش پایبند نباشه
  باید سعی کرد که این قضیه فرهنگ سازی بشه و بحث بشه تا جواب های صحیحی رو به دست اورد

 6. نظرات همه دوستان محترم
  ولی دوستان شمایی که مخالف این جور داستان ها هستین لطفا یک سری هم به دادگاهای خانواده بزنید ببینید کسانی هم هستند که به خاطر رابطه جنسی از هم جدا میشند البته میدونم این بحث ربط خاصی به این موضوع نداره
  ولی خواستم بگ که این بحث ها باید فرهنگ سازی بشه
  اجازه ندیم هر کس ناکسی به حریمون بی حرمتی کنه
  کلا ما مردها هستیم که نباید اجازه بدیم شیشه نجابت دخترها به این راحتی به باد بره

 7. سلام به دوستان
  داشتن رابطه خوبه ولی در حدی که به هیچکدوم صدمه نخوره
  به نظر دوستمون wild horse موافقم واقعا یک سر به دادگاه ها بزنید بد نیست
  یا خانم های متاهل و یا آقایان متاهل که به همسران خود خیانت می کنند دلیلش چی میتونه باشه ؟
  شاید یکی از دلایل بیشمارش همین نبودن تجربه باشه و یا اینکه نمیدونن از هم چی میخوان
  اگه درست به قضیه نگاه کنیم هر چیزی بهجاش خوبه

 8. ای کاش نسخه عرف جامعمون ،مخالف طبیعتمون نبود

 9. بابا ما ایرانیا فقط بلدیم بگیم ملت با فرهنگ ،کو کو فرهنگ همش دنبال حاشیه هستیم راستی فقط اینوبگم منت اگه میدونستم همسرم سرد مزاجه اصلا با هاش ازدواج نمیکردم خوب حالا من باید چطوریه اینو میدونستم من که نمیدونم ولی باید یه راهی باشه تا بعدا بخاطر مسائل جنسی حی بهم گیر ندیم و بعدش هم طلاق

 10. بابا ما ایرانیا فقط بلدیم بگیم ملت با فرهنگ ،کو کو فرهنگ همش دنبال حاشیه هستیم راستی فقط اینوبگم من اگه میدونستم همسرم سرد مزاجه اصلا با هاش ازدواج نمیکردم خوب حالا من باید چطوریه اینو میدونستم من که نمیدونم ولی باید یه راهی باشه تا بعدا بخاطر مسائل جنسی حی بهم گیر ندیم و بعدش هم طلاق

 11. سلام
  من نه ازدواج کردم و نه تجربه ای در این مورد دارم
  ولی میخواستم یه نظری (بخصوص در جواب به sima )بدم
  من هم جوانم و هم دارای همه امیان انسانی و… ولی فکر میکنم قبل از همه چیز (دین – جامعه و …) من یک ایرانی هستم با باور ها و عقاید و مخصوصا فرهنگ ایرانی (قابل توجه علی!!!) و تصور میکنم هر چیزی یک حد و مرزی داره
  این رو من نمیگم خیلی ها مثل من هستن که در مورد کسایی (مخصوصا دخترها) که قبل از ازدواج (فقط به بهانه لذت بردن از جوانی)رابطه دارن فکر مساعدی ندارن (البته این رو هم اضافه کنم که در کنار این نظر من بر این اعتقاد که قبل و بعد از ازدواج هیچ ربطی بهم ندارن هم هستم)
  ولی بیاین با هم صادق باشیم ما ایرانی هستیم نه اروپایی یا امریکایی (البته بدوونین که در همین امریکای شیطان بزرگ!!! این مسئله در خانواده ها بسیار جددی گرفته میشه الکی فکرای توهم زا نداشته باشین)
  بالاخره ما در این دنیا واژه هایی داریم مثل خانواده – چرایی بودن – احترام – شریک زندگی – وفاداری – پاکی و پاکدامنی و… که با کمی فکر در این موارد میتوونیم جواب خیلی از سوالاتمون رو بگیریم

 12. سلام به همه دوستان.
  به نظر من سكس قبل از ازدواج اصلا چيز بدي نيست ولي بايد دونست كه ما جوونا(اكثرا آقايون) اينكه چندتا شريك جنسي داشته باشيم برامون افتخاره در صورتي كه وقتي منه جوون بدونم كه شريك زندگي بودن فقط 2تا آيه قرآن نيست و از زماني كه به طرفم ميگم تو ماله مني اون شريك زندگيم ميشه و نبايد بهش خيانت كنم موضوع كاملا حل ميشه البته بگم كه منظور من دوتا دختر و پسر 14-15 ساله نيست كه هر دوطرف اسير شهوتن ، منظوره من جوانان اين مملكته جوناي كه اكثرا تحصيل كرده اند.

 13. به شدت مخالفم
  فقط همین !

 14. سلام.
  من با رابطه جنسی فبل ازدواج مخالف نیستم و به نظرم این نیاز تو هر سنی متفاوته ولی به نظرم این مطلب به نگته خیلی خوبی در مورد اینکه مردا فقط در پی رابطه جنسی بیشتر هستند کاملا موافقم و اینکه دخترای عزیز خودشونو به راحتی تسلیم کسی نکنند مگر اینکه واقعا دوسش داشته باشند و یارو یه ارزشی داشته باشه … مردا اگه می تونستن با همه می پریدن.

 15. من با نظر خیلی از دوستان که این روابط رو درست دونستن مخالفم.به راستی ما به کجا داریم میریم من فکرمیکنم به تباهی!واقعا جای تاسف داره که اکثر جوونهای ما دارن راه رو به خطا میرن مگه روابط بعد از ازدواج چه ایرادی داره؟.در مورد نظر علی هم امروز تو کشور ما برای اختلالات جنسی درمان های خوبی انجام میشه چرا به جای پشیمانی از ازدواج با همسرش به فکر درمان نیست!؟

 16. دوست عزیز سرد مزاجی که قابل درمان نیست. این مسئله ژنتیکیه
  سرد مزاجی کسی قابل درمانه که اول ازدواج گرم بوده و حالا سرد شده
  کسی که از اول سرد و بی حال بوده نمیشه درست کرد
  من خودم یه دوستی دارم فقط دوست داره با زنالاس بزنه
  اصلا با سکس حال نمی کنه – فوقش ماهی یه بار
  یکی هم میشه مثل من که هر روز یا یه روز در میون بد جوری می خام

 17. کاملاً با نظر بهنام موافقم

 18. در رابطه با جواب محمد حسن باید بگم که اشتباه میکنه پیشنهاد میکنم یه سر به کلاس های سکس تراپی بزنه حتی میتونه خودش رو هم درمان کنه منظورم کم کردن میل جنسیه!

 19. به نظر من رابطه تا حدیش خوبه که بدونی طرفت چه طوریاست!
  اما نباید به هم بستری برسه که دیگه کار از کار گذشته!
  من خودم همه هم بستر بودم هم معاشقه داشتم!
  به جرئت لذتی که تویه معاشقه هست تویه هم بستری نیست!
  به اقایون پیشنهاد می کنم که این فاکار داغون پست بودن و نامردیشونو بذارن کنار و یه بارم که شده مثل ادم باشن و واقعا با کسی که می خوان اینده داشته باشن رابطه بر قرار کنن(البته همه رو با یه چوب نمیزنم بلانسبت اون محترما)
  به دختر خانومام پیشنهاد می کنم که همیشه برگ رو نکرده داشته باشن!
  تا زمانی که هم بستر نشی و طرفت بدنتو نبیته برگ رو نکرده داری بدنتو دید و هم بستر شدی دیگه برگ رو نکرده ای در کار نیست!